Share on Tumblr

Stil / Burçlara Göre Giyim Önerileri


Burçlar günlük hayatımızı etkilediği kadar, yarattıkları karakter ve tarz ile giyim stilimizi de etkiler. Astro güzelliğinizin özelliklerini dikkate alarak giyim tarzınızı şekillendirebilir ve nasıl görünmek istediğiniz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.


1 . Koç Burcu


Ateş burcu olan koç, dikkat çeken ve iddialı görünen kombinlerden çok hoşlanır. Bağımsızlıklarına oldukça düşkün oldukları için, giyim seçimlerinde de hareketi kısıtlamayan, rahat ama cesur ve cüretkar modelleri tercih eder. Renk seçiminde kırmızı ve tonlarını sıkça kullanan koçlar, takı ve aksesuarı kullanmayı da ihmal etmezler.


2 . Boğa Burcu


Boğa burcu basit ve pratik giyim tarzını tercih eder. Sade ama zevkli giyinir. Kalite ve marka ürünler boğa burcu için ilk önceliktir. Alışverişi çok seven boğa burçları, giyim ürünleri dışında kozmetik ve parfümlere de oldukça düşkündür.


3 . İkizler Burcu


Alışveriş konusunda oldukça iştahlı olan ikizler burcu, yeni trendleri yakından takip ederek öncülük etmeyi sever. Asimetrik modelleri sıkça kullanan ikizler burcunun gardrobu, modern çizgileri yansıtan cesur modeller ile doludur. 


4 . Yengeç Burcu


Yengeçler alışkanlıkların insanıdır. Onlar için yenilikten öte rahat ve bilindik modeller önemlidir. Bu yüzden yeni trendleri araştırmadan kendilerini içlerinde rahat hissettikleri parçaları tercih ederler. Tarzları klasik, rahat ve sıcaktır.


5 . Aslan Burcu


Aslan burçları karakterleri gereği gösterişi, abartıyı ve lüksü çok severler ve bunu günlük giyim stillerine de yansıtırlar. Aslanlar için dişiliklerini ön plana çıkarak kıyafetler her zaman bir adım öndedir. Dekolte, pırıltı ve parlak renkler aslanların asla vazgeçemeyeceği detaylardandır.


6 . Başak Burcu


Başak da aynı aslan gibi, karakterini stiline çok iyi yansıtan burçlardan biridir. Karmaşadan, renk cümbüşünden, karışık desenlerden hiç hoşlanmayan başaklar karizmatik ve asil giyimi tercih ederler. Onlar için trendden çok kıyafetlerin kışırık ya da kirli olmaması önemlidir. Pastel, kahverengi ve beyaz tonları başakların ilk seçimidir.


7 . Terazi Burcu


Zarifliğin ve şıklığın burcu terazi, giyim tercihinde oldukça uyumlu çizgiler yakalar. Cesur parçaları çok iyi bir şekilde kombinlemeyi başaran teraziler modayı yakından takip ederek kişiliklerini stillerine yansıtabilirler.


8 . Akrep Burcu


Akrep kesinlikle kalıpların insanı değildir. Bu yüzden onlar modaya değil moda onlara uyum sağlar. Bir gün çok seksi bir kombin giyerken bir gün oldukça salaş bir stil oluşturabilirler. Yine de seçimleri daima dişiliği ön plana çıkaran parçalardan oluşur.


9 . Yay Burcu


Renkli ve havalı parçalar yay burcunun tercihidir. Son trendleri değil içlerinde kendilerini rahat hissettikleri parçaları giymeyi seveler. Stilleri rahat ve enerjiktir.


10 . Oğlak Burcu


Görüntüsüne çok önem veren oğlaklar, kaliteye ve dayanıklılığa önem verirler. Bu yüzden alışverişte oldukça bönkör davranabilirler. Tarzları klasikliği modern çizgiler ile birleştirmekten yanadır.


11 . Kova Burcu


Kova kıyafet tercihlerinde uçları yaşayabilir. Rahat  ve bohem bir tarzları vardır ve stili ile çoğu kez etrafındakileri şaşırtır. Dönem kıyafetleri kova burcunun en sevdiği parçalardandır.


12 . Balık Burcu 


Balık burcunun çizgisi romantik ve feminendir. Dantelden ve pastel tonlardan vazgeçemeyen balıklar genelde duygularını giyim tarzlarına yansıtarak o günkü ruh halleri nasılsa o yönde bir kombin tercih ederler. Yorumlar (0) | Yorum Yap
Share on Tumblr
olarak giriş yapıldı