Share on Tumblr

Stil / 2018 Sokak Modası

Son yıllarda bir sokak modasıdır aldı başını gidiyor.  Tüm kombinlerimizin şekillenmesinde katkısı olan sokak modası, bu sezon bütün bir yıla damgasını vuracak moda trendleri ile karşımızda. İşte bu yılı kasıp kavuracak 2018 sokak modası trendleri

2018 Sokak Modası Trendleri

1 . Yandan Şeritli Pantolonlar

Daha çok eşofman modellerinde görmeye alışık olduğumuz yandan şerit detayı bu sezon pantolon modellerine yansıyacak. Görünüm olarak yine eşofman havası veriyormuş gibi görünse de, yandan çizgiler bu senenin en favori parçalarından biri. Şık bir üst ile kombinleyerek farklı bir görüntü yakalayabileceğiniz yandan şerit pantolon modellerinde eğer doğru kesimi bulabilirseniz bacaklarınızı olduğundan daha uzun gösterme avantajı da yakalayabilirsiniz. 

2 . Kovboy Botları

Sezonun bir diğer sokak trendlerinden biri de kovboy botları. 70 'li yılların izlerini yansıtan bu botları daha çok moms jean modelleri ya da diz altında biten etekler ile kombinleyerek sokak modasına ayak uydurabilirsiniz. 

3. Kareli Ceketler

Kareli ceket trendi 2017 yılında hayatımıza girse de, hızını alamayıp aynı popülerlikle yoluna devam eden trendlerden biri. Ancak bu sezon bir önceki sezona göre bazı farklılıklar var. Geçtiğimiz yıl daha kısa ve dar modeller ile gördüğümüz kareli ceket modellerinde bu sezon diz üstünde biten, vatkalar ile güçlü bir hava katılmış oversized modellere rastlıyoruz. Kareli ceketinizi sokak modasına uydurabilmek için skinny jeanler, boru paça kumaş pantolonlar ya da uzun dar etekler ile kombinleyebilirsiniz. 

4 . Mor Renkler 

Bu sezon geçtiğimiz yıllardan farklı olarak mor renkler oldukça moda. Tabi bu moda sokak trendlerini de yakından etkiliyor. Kazaklardan pantolon modellerine, gömleklerden tulum modellerine kadar hemen her parçada morun hakim renk olduğunu göreceğiz. Mor rengi tek başına tüm kombinlerinizde kullanabileceğiniz gibi, farklı tonlarını birleştirebilir ya da zıt renkler ile bir araya getirebilirsiniz. 

5 . Puantiye

Bu sezon sokaklar siyah ve beyaz puantiyelerden geçilmeyecek. Özellikle bluz ve etek modellerinde denk geleceğimiz puantiyeler zarif ve romantik kombin sevenleri mutlu edecek. Çeşitli büyüklüklerde bulabileceğiniz puantiye detaylarını dilerseniz sadece kıyafetlerinizde değil, çanta, ayakkabı gibi aksesuar tercihlerinizde de kullanabilirsiniz. 

Etiketler : 2018 Sokak Modası ,

Yorumlar (0) | Yorum Yap
Share on Tumblr
olarak giriş yapıldı