x

Şartlar & Koşullar

 

Bu internet sitesinin sahibi, QUZU TEKSTİLİN' dir ve site üzerindeki her türlü tasarruf yetkisi adı geçen şirketimize aittir. "Gizlilik politikamız" ve "Site Kullanım Esasları " zaman zaman değişebileceğinden sitemizi ziyaretinizde bu bölümü de okumanızı tavsiye ederiz. İnternet sitemizde işlem yaptığınız zaman, “Gizlilik” politikamız ve “Site Kullanım Esasları”mızı kabul ettiğiniz varsayılmaktadır. Bu İnternet sitesi herkese açıktır. İlgili bölümde aksi belirtilmediği sürece, kesinlikle ücretsizdir. Yalnızca aşağıdaki durumlarda, İnternet sitesi yönetimi kullanımı engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

 

·         Yanlış, düzensiz, eksik, yanıltıcı ve genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin Site'ye kaydedilmesi durumunda,

·         Özel veya genel duyuruların, reklam amaçlı bilgilerin ve satış taleplerinin kaydedilmesi durumunda,

·         İzinsiz olarak sistemde bulunan materyallerin kopyalanması, üretilmesi, yazılması, yüklenmesi ya da herhangi bir şekilde transfer edilmesi durumunda,

·         Kullanıcılar herhangi bir materyali bilgisayarlarına yalnızca kişisel kullanım için indirebilirler. Sistemdeki bilgilerin reklam ya da politik amaçlı kullanılması durumunda,

·         Diğer üyelerin bilgilerine ve Site içeriğine müdahale edilmeye çalışılması durumunda,

·         Üyelere verilen kullanıcı adı, şifre, üye numarası gibi bilgilerin, üçüncü kişi ve kuruluşlarla paylaşılması durumunda,

·         Site'nin genel güvenliğini tehdit edecek, Site'nin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması veya yapılmaya çalışılması durumunda.

 

Herhangi bir sitede, QUZU logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. O sitenin QUZU'ya ait bir web sitesi olduğuna emin olmalısınız. Logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Şirketimizin, www.quzu.com.tr isimleriyle ulaşılan sitesi dışında başka bir web sitesi bulunmamaktadır. Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. Sitemiz, bağlantı verdiğimiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

 

Vermiş olduğunuz kişisel bilgiler size ürün ve hizmetlerimizi sunmak için kullanılabilir. Siparişleriniz ile ilgili bütün gerekli işlemlerin gerçekleştirilmesi amacıyla, tarafınızla iletişime geçilebilir. Üyelik işlemleriniz ve üyeliğinizle ilgili yapacağınız değişikliklerde ve promosyon, ürün, hizmet ve içerik önerileriyle ilgili tüm pazarlama faaliyetlerimiz hakkında bilgilendirmeniz amacıyla bütün iletişim kanallarından size ulaşmamız için bu bilgileriniz kullanılabilir. Tarafınızca paylaşılan “Kişisel Bilgiler” hiçbir durumda burada öngörülen amaçlar ve hizmetler dışında kullanılmayacaktır.

 

Firmamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri ve pazarlama içerikleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir. Bu  ticari iletileri almak istemiyor veya almayı onaylamıyorsanız gönderilen epostalarda üst bölümde bulunan "Üyelikten ayrıl" linkine tıklayınız. Açılan web sayfasında "Üyelikten ayrıl" tuşuna basınız. “Üyelik kaydınız silinmiştir.” yazısını gördükten sonra e-bültenden çıktığınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca  http://www.quzu.com.tr/index.php?route=account/register linkine tıklayıp "Kampanya ve duyuruları mail ile almak istiyorum." seçeneğindeki işareti kaldırarak ta ticari iletileri almamayı seçebilirsiniz. 

Haftaiçi saat 15:00 a kadar verilen siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. Aksi takdirde ürün sevkiyatımız bir sonraki  güne kalacaktır. Cumartesi günüde saat 11:00 ‘a kadar verilen siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. Aksi takdirde ürün sevkiyatımız pazartesi gününe kalacaktır.

QUZU İnternet Sitesi' ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Quzu Tekstil Sanayi © 2018 - Tüm Hakları Saklıdır. / Eticaret Yazılım by: Web Soft www.websoft.com.tr