Bağlamalı Gömlek Modelleri

Kombinlerinde dikkat çekici bir görünüme ve farklı bir stile sahip olmak istiyorsan bağlamalı gömlek modelleri tam da ihtiyacın olan türden.
 • Bağlamalı Gömlek Bağlamalı Gömlek
   
   

  Moda, kadınların kendilerini ifade etmek için kullandıkları en güçlü araçlardan birisidir. Giyim tarzı ve kıyafet seçimi ile kişiliğini ortaya koymak, adeta bir sanattır. Ayrıca giyim şekline önem veren kişilerin hem sosyal hayat hem de iş hayatı açısından başarıya daha hızlı ulaştıklarını gösteren çalışmalar vardır. Quzu olarak kadınların kendi tarzlarını yansıtmalarını ve hayatta başarıya ulaşmalarını sağlayacak çeşitli giyim parçaları sunmaktayız. Bunlar arasında hem ofis hayatında hem de sosyal yaşamda tercih edilebilecek bir giyim parçası olan bağlamalı gömlek modelleri yer almaktadır. Gömleklerin doğal, profesyonel havasını son trendlere uygun bir detayla uyum içerisinde birleştirdik ve sizlere sunduk. Bu sayfadan bağlama detaylı gömlek modellerimize ulaşabilir, ürünleri sıralayarak uygun fiyat aralıklarımızı görebilirsiniz.

  Uzun Kol Bağlamalı Gömlek

  Şık ve zarif desenlerle bezenmiş modellerin yanı sıra düz renklerin sade asilliğini de taşıyan seçenekler mevcuttur. Düz renklerde siyah, ekru, kırmızı, hâkî gibi çeşitli seçenekler vardır. Desenlilerde ise, geometrik desenlerin yanı sıra daha soyut detaylar içeren tasarımlar da mevcuttur. Renk ve tasarım açısından farklılıklar gösteren bağlamalı gömlek modelleri arasından tercihinizi yaparken, gardırobunuzda çoktan var olan parçaları, genel tarzınızı ve gömleği giyeceğiniz ortamı göz önünde bulundurarak olabilecek en ideal sonuçları elde edebilirsiniz. Canlı renklerin ve dinamik tasarımların elde edilmesinde yüksek kalitedeki boyar maddeler kullanılmıştır. Bu sayede, ürünlerin bakım talimatlarına uyduğunuz sürece ilk günkü canlılıklarını koruyabilir, sizlere bu şıklığı uzun bir süre taşıma fırsatı sunabilirler!

  Kadın Önden Bağlamalı Gömlek

  Bağlamalı gömlek modelleri arasında, crop top tarzı belden bağlamalı modellerin yanı sıra normal boyda belden bağlamalı ve boğazdan bağlamalı seçenekler de mevcuttur. Her bir seçeneğin yaratacağı hava, üstünüzdeki duruş şekli tamamen farklıdır. Bu seçenekler arasından seçiminizi yaparken ürün fotoğraflarına göz atarak genel duruşları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürünler arasından tercihinizi yaptıktan sonra tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz. Quzu olarak sizlere yüzde yüz güvenli internet alışveriş imkanları sunmaktayız. Seçtiğiniz ürünlere evinizin konforundan ayrılmadan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ürünlerimiz, markamız veya alışveriş sürecimiz ile ilgili aklınıza takılan sorular için bize ulaşabilirsiniz.

83,99TL KDV Dahil
119,99TL KDV Dahil
83,99TL KDV Dahil
119,99TL KDV Dahil
39,99TL KDV Dahil
99,99TL KDV Dahil
74,99TL KDV Dahil
149,99TL KDV Dahil
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız. tıklayınız.