55,99TL KDV Dahil
69,99TL KDV Dahil
Düşük omuza sahip baskılı crop tişört,kol evi kısımlarında kuşgözü aksesuarı bulunmaktadır.Kolevi derinliğinin ölçüsü normal ölçülere göre büyüktür.Etek ucu kısmı ise kalın ribanaya sahiptir.
69,99TL KDV Dahil
Hem baskılı hem de nakışlı bir tişört alternatifi arıyorsan onu buldun! Mevsimlerle arasındaki sınırları kaldıran crop tişört modeliyle denim şortlarını, mom fit jean’lerini ya da jogger’larını bir araya getirerek göz alıcı kombinler yapabilirsin. Rahatlığından ödün vermek istemiyorsan, kombinini spor ayakkabılarınla tamamlayabilirsin. %100 pamuklu crop tişört, yumuşacık dokusu ve kalıbıyla dolabının favorileri arasına girmeye hazır!
54,99TL KDV Dahil
Pamuk içerikli,düşük omuzlu ve yakası ribanalı olan baskılı tişört standart kalıp ölçüsüne sahiptir.
49,99TL KDV Dahil
%100 Pamuk Kumaş kalitesi ile yaz aylarında size uyum sağlayacak Baskılı Tişört, sıcak havalarda kumaş özelliği ile konforu hissedecksiniz.
49,99TL KDV Dahil
Kalıp olarak oversize bir kalıba sahip baskılı tişört,düşük omuzlu,yakası ribanalı, kolları ise duble manşete sahiptir.
39,99TL KDV Dahil
49,99TL KDV Dahil
Mevsimlere karşı dimdik ayakta duran crop tişörtler, bu sezonun da hit parçası olarak dolabında yer almayı bekliyor! “Ne giyeceğim?” derdini ortadan kaldıran %100 pamuklu baskılı crop tişört modeli, her kombinine uyum sağlayacak kadar fonksiyonel! Enerjik görünümler için ona bir şans ver!
39,99TL KDV Dahil
49,99TL KDV Dahil
Her detayıyla seni şımartacak önü yırtmaçlı baskılı tişört modeli, kombinlerinle mükemmel uyumu yakalayarak modunu yükseltmeye hazır! Günlük kombinlerine düşünmeden entegre edeceğin %100 pamuklu bu parça, spor kombinlerinin de yeni gözdesi olacak… Yüksek bel jean’lerini, denim şortlarını ya da bisikletçi taytını bu oyuna dahil etmeyi unutma!
39,99TL KDV Dahil
49,99TL KDV Dahil
Stilini özgürce sokağa yansıtman için tasarlanan baskılı oversize tişört modeli ile tanışma vakti! Neon renklerle desteklenen baskı detayıyla modunu yükseltirken, %100 pamuklu içeriğiyle kendini onun yumuşak dokusuna teslim edebilirsin. Geniş kalıbıyla seni şımartacak baskılı tişört modelini jean’lerin, bisikletçi taytın ya da şortlarınla bir araya getir!
49,99TL KDV Dahil
Sezonun dikkat çeken parçalarını gardırobuna ekleme zamanı! Kombinlerine renk katarken, senin de enerjini yükseltecek baskılı tişört modeli ile tüm gün rahatlığı üzerinde hissedebilirsin. Yüksek renkleriyle her kombinine uyum sağlayacak doğal dokulu tişörtünü yüksek bel pantolonlarınla da denimlerinle de birleştirebilirsin. Dikkat çeken kombinler için blazer’larını bu oyuna dahil edebilirsin! 😊
35,99TL KDV Dahil
44,99TL KDV Dahil
Dolabındaki renk eksikliğini tamamlayacak baskılı uzun tişört modelleri ile kombinlerine renk kat! Blazer ceketlerinin içine de eteklerinin üstüne de rahatlıkla giyebileceğin uzun tişörtler dolabının olmazsa olmazı! Her moduna ve her kombinine ayak uyduracak baskılı tişört modelini ister jogger pantolonunla giy istersen mom fit jean’inle! Favori tişörtlerinin arasına girecek bu parçayı üzerinden çıkartmak istemeyeceğine eminiz!
35,99TL KDV Dahil
44,99TL KDV Dahil
Basic tişört’leri ayrı, baskılıları ayrı seviyoruz! Renkleri ve enerjileriyle havanı değiştirecek baskılı basic tişört alışkanlıklarını değiştirebilir… %100 pamuklu ve yumuşacık dokusuyla seni doğayla bütünleştirecek tişört, rahat formuyla daha özgür hissettirecek. Gücü arkasında gizli print’li basic tişört, kombinlerine ayrıcalık katarak modunu yükselişe geçirecek. Jogger’ların renkli dünyasından ve jean’lerinden destek alarak iddialı kombinler yapabilirsin.
44,99TL KDV Dahil
Vintage görünümlü ve yıkamalı tişörtlere dolabında yer aç! Mevsim farketmeksizin her sezon her dolapta olması gereken yıkamalı ve baskılı tişört modelleri için sınırsız kombin seçeneğin mevcut! Bu baskılı tişört modeli için limitin, senin hayal gücün! Kendini asi parçalarla yenileme zamanı geldi!
39,99TL KDV Dahil
49,99TL KDV Dahil
Düşük omuzlu baskılı tişört. Yakasında biye bulunmaktadır.
59,99TL KDV Dahil
43,99TL KDV Dahil
54,99TL KDV Dahil
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız. tıklayınız.