Kaban Modelleri

Soğuk havalara karşı tarzını koruyan kabanlar, kombinini saran sıcak bir esintiyi beraberinde getiriyor. Yıllar boyunca zamansız tasarımları ile her anına eşlik edecek kabanlar, iddialı kumaş seçimleri ile tüm beğenileri üzerine topluyor. Dolabına güçlü bir parça eklemek isteyenler için.
 • Bayan Kaban Bayan Kaban
   
   

  Bayan Kaban

  Dış giyim ürünlerinin gözdesi bayan kaban modelleri kış sezonunun da olmazsa olmazları arasında yer alarak içerdiği yumuşak ve kalın pamuk, yün dokusu ile soğuk havalara karşı sizi korumayı da hedefliyor. Kaşe kaban, kısa kaban, uzun kaban ya da yün, pamuk kaban gibi sınıflandırılan bayan kabanları Quzu online mağazamızda sizlere eşlik ediyor. Bu kış sezonunda sizi adeta korurken tarzınızı da yansıtmanıza destek olan sayısız alternatif sunuyoruz. Farklı stillere hitap eden yeni kış sezonu kaban modellerini çizme ve botlarla bütünleştirip muhteşem ve göz alıcı kombinler yapabilirsiniz. O halde hemen bayan mont veya kaban kategorimizi ziyaret ederek en tren model ve tasarım kabanlara ulaşabilir kolayca satın alabilirsiniz!

  Dış Giyimin Vazgeçilmezi Uzun Bayan Kaban Modelleri

  Bayan kaban modelleri kısa veya uzun alternatifler ile sunuluyor. Stilinizi yansıtan, günlük, okulda veya işte tercih edebileceğiniz sayısız kaban modelini sunuyoruz. Her renk ve tonda kaban modellerimiz mevcut olsa dahi kış aylarının vazgeçilmez renkleri siyah veya kahve tonları sıklıkla tercih edilenler arasında yer alıyor. Muhteşem kış kombinlerinizi tamamlarken aynı zamanda sizi soğuk havaya karşı da koruyan kaban modellerinde astarlı ya da astarsız çeşitlerde mevcuttur. Son derece özgün yasarımlar ve iddialı modern çizgileri barındıran tüm bayan kaban modellerimi siz de çok beğeneceksiniz. Spor kabanlar ya klasik hanımlara kitap eden tasarım kabanlar için hemen kategori ziyareti yapabilir, muhteşem kış kombinlerinizi tamamlayan bütünleyici bir kaban seçebilirsiniz. Kaban modelleri arsında en sık tercih edilenlerin uzun kabanlar olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır. Özellikle de son iki sezondur trend olmaktan düşmeyen ve sevilerek giyilen uzun kaşe-kabanlar bu sezonda yerini korumayı başarıyor. Hava şartlarına karşı sizi koruyan uzun kaban kaşeler ile aynı zamanda tarzınızı da doğrudan yansıtma fırsatı bulmak için hemen Quzu online mağazamızda yer alan uzun kaşe-kaban modellerimizi inceleyebilirsiniz.

  Kısa Bayan Kaban Modelleri

  Sadece uzun kabanlar değil kısa bayan kaban modelleri de sıklıkla tercih ediliyor. Özellikle fizik yapınıza göre tercih yaparken kısa boylu iseniz, kısa kaban modelleri size de çok yakışacaktır. Her kış sezonunda size eşlik eden kabanlarınız bu sezonda kısa kaban modelleri olarak Quzu aracılığı ile size eşlik etmeye devam ediyor. Suni kürk, yün, pamuk veya diğer farklı kumaş seçenekleri arasından zevkinize hitap edeni kolayca seçebilir ve güvenli bir şekilde online mağazamızdan satın alabilirsiniz. Kısa kabanlarınızı kış aylarında kışlık elbiseler ve uzun çizmeler ile bütünleştirerek şahane kombinler yaratabilir her zaman göz alıcı ve dikkat çekici bir hava yakalayabilirsiniz. Kabanlarınızı ayrıca bahar aylarında da üstünüzden atmadan hafif sıcak hava esintisi ile spor ayakkabılarla dahi kombinleyerek hoş bir görüntü yaratabilirsiniz.

  Bayan Kaban Fiyatları

  Bayan kaban fiyatları oldukça değişkenlik gösteriyor. Her sezon revize edilen model ve tasarımlara göre fiyatlar da güncelleniyor. Quzu online alışveriş mağazamızda her bütçeye göre kaban fiyatı bulmanız mümkündür. Hemen hem stilinizi hem de bütçenizi yansıtan kısa veya uzun kaban modellerimizi görüntülerken filtreleme özelliğini kullanıp aradığınız kriterlerdeki ürünlere daha kolay ulaşmak için kategori ziyareti yapabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız. tıklayınız.