Bikini

Quzu'nun incelikle hazırlanmış bikini koleksiyonu yaza yeni bir renk getiriyor.
 
 
 

Bikini Modelleri İle Yaz Tatilinde De Zarafetinizi Gösterin

Geçmiş yıllardan günümüze dek kadınların en çok sevdiği plaj giyim ürünü bikini modelleri olmuştur. Farklı tasarım çeşitleriyle gözleri kamaştıran çeşitler vücudu sarması ve kullanım kolaylığı açısından da çok tercih edilmektedir. Bir diğer özelliği de teninizi dengeli bir şekilde bronzlaştırması da ayrıcalıklar arasındadır. Bayanlar arasında oldukça popüler olan parça yüzerken de performansınız artırıcı bir özellik taşımaktadır. Dünyaca popüler olması trendleri de etkilemekte ve her zaman gündemdeki yerini korumaktadır. Bikini iki parçadan oluşur. Hafif iki parçadan oluşması hafifliği de sağlayıcıdır. Rahat kullanım sağladığı için denizde veya havuzda yüzebileceğiniz, güneşlenebileceğiniz imkanlar sağlamaktadır.üzerinizde bulunduğu anlarda gün boyu konforunuzu en iyi şekilde koruyucudur. Mayo sektöründe bulunan tasarımcılar yaz ayları ve her türlü ortamlarda rahat ve konforlu giyim örnekleri tasarlarlar. Bazı ürünler mevsimsel olarak anılmayı çoktan geri bıraktılar. Bunlar arasında bikiniler de yer alır. Kış aylarında bir spor merkezinin havuzu, sıcak kaplıcalar, havuzlar ve birçok aktivitede bikini takımı bulundurmak bir ihtiyaç haline gelmiştir. Quzu sayfamızda sizin için sergilenen modellerin tasarım ve renklerini inceleyebilir, her an karşılaşabileceğiniz bir tatil sürprizine hazırlıklı olabilirsiniz.

 

Özel olarak tasarlanan ve özel kumaşlardan üretilen bikini, vücut hatlarınıza uygun olarak tasarlanır. Bu giysiyi giymek için herhangi bir yaş sınırı yoktur. Yediden yetmişe herkes için uygun seçenekler yer almaktadır. Hatta hamile bayanlar da bu tasarımlardan yararlanarak çok özel günlerinde de rahatlıkla serin suların keyfini çıkartabilirler. Birbirinden farklı model seçenekleri olduğundan çok fazla çeşitlilik gösterir. Özel parçalar, aksesuarlar ve aparatlarla da süslenen oldukça şık tasarımlar da bulunmaktadır. Önemli bir diğer özelliği de sudan ıslandığı zaman içini göstermemesidir. Vücut hatlarınızı koruyan sağlıklı bir kumaş yapısı vardır. Olabilecek birçok sağlık sorunu için önleyici bir özelliğe sahiptir. Hemen kuruyan kumaşlar ile üretilerek ıslak kalıp bazı rahatsızlıklara maruz kalmanız önlenmektedir. Kumaş kalitesi çok önemlidir. Bazı önemli kriterleri göz önünde bulundurarak alışveriş yapmanız gerekecektir. Kullanım konforunu göz ardı etmeden en iyi parçaları seçmenizi tavsiye ediyoruz. Quzu online alışveriş mağazasında yer alan tüm seçenekler konfor ve zarafet yanında kolaylık ve pratiklik de sağlamaktadır. Model seçenekleri içinde bulunan cesur bikini çeşitleri vücuduna güvenen kadınların tercihi olmuştur. Renk ve tasarımlarla büyüleyici bir görünüme sahip olmak için bu tarzı bedeninizde deneyebilirsiniz. Bir diğer seçenekler arasında bulunup çok fazla rağbet gören diğer tasarım da şortlu bikini modelleridir. Sayfanın bikini kategorisinde renk ve beden seçeneklerine göre tercih edebileceğiniz rahat ve konforlu çeşitler yer almaktadır.

 

Bikini İle Geçmişten Geleceğe Yolculuk

Bikini tarihinin geçmişine bakacak olursak oldukça eskidir. Zarafeti ve bakımlı olmayı seven birçok kadın geçmişte de bu eşsiz parçaların keyfini sürmüşlerdir. Her ne kadar da farklı kesimlerde olsalar da kadınlar yıllar boyu bu tasarıma hayran kalmıştır. Yüzerken verdiği rahatlık, esneklik, bedeni dengeli bir şekilde bronzlaştırma özelliği ve görsel çekicilik bayanların her tarihte ilgisini çekmiştir. Seçim yapmak için ten ve vücut ölçülerinizi dikkate alarak daha iyi bir karar verebilirsiniz. Parçaların kesimi farklılaştığı için beden şekliniz de duruşu da buna paralel olarak etkili olacaktır. Plajlarda ve havuz başında olduğunuz anlarda kendinizi en rahat ve en çekici durumda hissetmek için doğru parçalardan tercih yapınız. Günümüz modern ve çağdaş çizgileri, renkler, desenler ve kumaş kalitesi çığır açmıştır. Bu imkanlar doğrultusunda üretilen ve tasarlanan ürünler geçmiş modellere oranla çok daha konforlu ve ilgi çekicidir. Bu eşsiz modelleri görmek ve satın almak için Quzu sayfasını sürekli takip edebilirsiniz.

 

Bikini Fiyatları

Quzu, çok geniş bir ürün koleksiyonuna sahiptir. Bu da sizin istediğiniz tarz ve modelde ürün bulmanızı kolaylaştıracaktır. Her renk ve farklı desenlerde de model bulma şansınız yüksektir. İstediğiniz seçeneği istediğiniz fiyatta bulabileceğiniz avantajlara da sahip olacaksınız. Ödeme çeşitleri ve indirimli fiyatlar da satın alma gücünüzü etkileyecektir. Tercihinizi doğru yönde yapmada yardımcı oluyoruz. Hayal dünyanızda tasarladığınız farklı alternatifleri de sayfamızda bulabileceksiniz. Her vücut tipine uygun, yüzmeyi kolaylaştıran ve gün içinde konfor sağlayan bikini modelleri Quzu.com.tr adresinde sizin beğeninize sunulmaktadır. Gardırobunuzda bu ürüne yer açarak en güzel modelleri yerleştiriniz. İlk fırsatta gerçekleştireceğiniz deniz ve havuz keyfine modanın en trend ürünleriyle girin.

 
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız. tıklayınız.