2020 İlkbahar Yaz Çanta Modelleri

2020 İlkbahar Yaz Çanta Modelleri

Çanta modasına şöyle bir bakıldığı zaman son dönemlerde ortaya çıkan mikro ve makro çantalar bir hayli popüler olmuştur. Geçmişte sayılı çanta modeli varken günümüzde sayısız desende, boyutta ve işlevde çanta ortaya çıkmıştır ve bu üretim süreci hala tüm hızı ile devam etmektedir. 2020 ilkbahar-yaz dönemi için de sayısız çanta modeli kısa süre önce moda haftalarında görücüye çıktı ve geçer not alanlar önümüzdeki günlerde vitrinlerdeki yerlerini alacak. Eğer pek çok kadın gibi moda dünyasını yakından takip ediyorsanız ve yeni oluşan stilleri ilk deneyimlemek isteyenlerden birisiyseniz 2020 ilkbahar-yaz çanta modelleri içeriği tam da aradığınız şey olacaktır! İşte, ihtiyacınız olan tüm detaylar…

2020 Yılının İlk Yatırımı Kesinlikle Çantalara Olmalı

2020 yılında moda dünyasında ciddi bir çeşitlilik söz konusu oluyor. Her çeşit kıyafet ve aksesuarın bin bir parça halinde piyasaya sunulması, elbette ki kadınlar tarafından sevinçle karşılanırken aynı zamanda üretimin ve yaratıcılığın bu kadar fazla olması insanı ister istemez şaşırtıyor. Yeni sezon ürünleri gelir gelmez kadınlar hangi parçalara yatırım yapması gerektiği konusunda ufak kafa karışıklıklarına gitmektedir. Bu gibi durumlar ile karşı karşıyaysanız kesinlikle tercihinizi çantalardan yana kullanmalısınız. Hem fonksiyonel hem de bir figür olarak mükemmel bir parça olan çantalar ile 2020 ilkbahar ve yaz sezonunun nabzını en iyi şekilde tutabilirsiniz.

2020 Sezonunda Çantalar Boyutları ile Ön Plana Çıkacak

2020 sezonunda çantalar desenleri ve renklerinden ziyade boyutları ile daha bir ön plana çıkmaktadır. Bilindiği üzere son dönemlerde mikro ve makro boyutlu çantalar bir hayli popüler olarak yoğun talep görmüştür. Bu talep doğrultusunda 2020 ilkbahar ve yaz sezonunda bomba gibi parçalar ile geri dönen çanta modelleri, belirli bir estetiği bünyesinde barındırarak kadınlar ile bir araya geliyor. Çanta modelleri genellikle boyut olarak birbirinden farklı olsa bile en fazla mini boyutlardaki çanta modelleri talep görmektedir. Fonksiyonel açıdan pek de iç açıcı görünmeyen bu çanta modeli, görüntü itibari ile 2020 ilkbahar ve yaz sezonunda geçerli not almayı başardı!

Çanta Seçiminde XL Bedenden Şaşmamak Lazım

Çok küçük çantalar nasıl kullanış için yeterli değilse XL beden yani aşırı büyük çantalarda bir o kadar yeterli değil. 2020 yaz ve ilkbahar sezonunda bir hayli karşımıza çıkacak olan çanta modellerinden birisi olan büyük beden çantalar, bildiğiniz büyük çantalara benzemiyor. Aşırı büyük boyutlu olan bu çanta modelleri, ilk olarak 4 büyük moda kentinde podyuma çıkarak kendisini gösterdi. Zaten geçtiğimiz sezonun son anlarından itibaren kendisini göstermeye yavaş yavaş başlamış olan büyük beden çanta modelleri, yanında çok fazla ama aşırı fazla eşya taşıyan kadınların yüzünü güldürecek nitelikte! Aksi halde bayağı abes duracağı kesin…

Bir Doz Disko Almaz mısınız?

70’li yıllar 2020 moda sezonunda ciddi anlamda söz alacak demiştik ve bu çanta modeli ile bu sözümüzü yineliyoruz. 2020 ilkbahar ve yaz kreasyonunda yer alan 70’ler esintili parlak çantalar, metalik ve gümüş ışıltılı görünüşleri ile abartıdan hoşlanan kadınlara hafiften göz kırpmaktadır. 2020 yaz sezonunun en trend çanta modeli olmaya aday olan bu çeşit, görünüşte resmen bir disko topunu andırmaktadır. Oldukça abartılı ve deyim yerindeyse şatafatlı bir seçim olan bu çanta modeli ile gündelik yaşamdan ziyade göz alıcılığın ön planda olacağı bir gece gezintisine ya da partiye gitmek kesinlikle daha akıllıca olacaktır. Bu çantayı doğru kullanmak epey zor olacağa benziyor.

Bambudan Yapılma Çanta Sapları ile Doğallık ve Moda Bir Arada

2020 ilkbahar ve yaz sezonunun en göze çarpan detayı kesinlikle bambu çanta sapları oluyor. Özellikle sıcak havalar için mükemmel bir seçim olan bambu saplı çantalar, ilhamını doğadan alması ile ön plana çıkıyor. Deri ve saten kumaştan üretilmiş çanta modelleri ile şahane bir uyum içerisine giren bambu saplar, özellikle vintage tarzına yatkın olan kadınları yoğun ilgisini göreceğe benziyor. Eğer bu tarz ürünleri hemen benimseyip dolabınıza ekliyorsanız, 2020 ilkbahar ve yaz sezonunda hangi çanta modelini kullanacağınız gün gibi açık diyebiliriz. Bu çanta modelini hemen koleksiyonunuza dahil edin.

Her Zaman Bir Fazla Çanta Olmalı

2020 ilkbahar ve yaz sezonunda bir çanta ile yetinmeyip daima birden fazla çanta taşıyan kadınlara hitap eden mükemmel bir koleksiyon oluşturuldu. Bu da üst üste binmiş çantalar! Eşyalarınızı bir büyük çantanın içerisine koymak yerine birden fazla küçük çantanın içerisine koymak ister misiniz? Cevabınız eğer evetse, 2020 ilkbahar yaz sezonunda bu çanta türü tam da size hitap ediyor. İki ya da üç çantanın birbirine bağlı olması ile ön plana çıkan bu çanta modelini kullanmanız için tasarımcılar çeşitli önerilerde bulunuyor. Her bir çantayı başka kategori için kullanmanızı tavsiye eden tasarımcıların sözünü dinleyerek açıkçası daha düzenli ve toplu bir çantaya sahip olabilmeniz mümkün olacaktır.

Örgü ve Hasır Çantalar Yeni Tarzları ile Dönüş Yapıyor

Örgü ve hasır çanta modelleri, son birkaç senedir sık sık karşımıza çıkan çanta modelleri arasında yer almaktadır. Her yeni sezonda daima moda olmayı başaran bu çanta modelleri, 2020 ilkbahar ve yaz sezonunda da ön planda olacak. Kaliteli deri ve hasır kullanılarak daha temiz bir işçilik ile piyasaya sunulan örgü ve hasır çantalar, aynı zamanda doğal kumaşların da eşlik ettiği bir parça! Örgü ve hasır çantalar kesinlikle 2020 yaz ve ilkbahar döneminde elinizde bulunması gereken çanta modelleri arasında yer alıyor. Ömür boyu rahatlıkla kullanacağınız bu çanta ile tarz olmamanız imkansız!

Yastık Gibi Kabarık Çanta Modelleri mi?

Bilindiği üzere son dönemlerde küçük para keseleri bir hayli yükselişe geçti. Klipsli ağız detayı ile göze hitap eden para keselerinin daha büyük boyutları ise yastık çanta ası altında piyasadaki yerini almaya hazırlanıyor. 2020 ilkbahar ve yaz sezonunda ciddi anlamda sevilen ve neredeyse herkesten tam puan almayı başaran yegane çanta modeli olan bu parça, üzerinde yer alan kabarık desenleri ile de dikkatleri üzerine topluyor. Yeni sezonda bu tarz çanta ve para keselerine kesinlikle bir şans vermelisiniz. 2020 ilkbahar ve yaz sezonunda doğru tercihler sizi stil sahibi birisi yapacaktır.

Kalın Çizgiler ile Desenli Çantalara Kapı Aralıyoruz

Çizgi deseni, kategorisini her ne olursa olsun moda dünyasını derinden etkileyen bir şey olmaktadır. 2020 ilkbahar ve yaz sezonunda da sizi derinden etkileyecek olan çanta modeli kesinlikle kalın çizgiler ile bezenmiş olan çanta modelleri olmaktadır. Oldukça hoş modeller ile karşımıza çıkacak olan kalın çizgili çantalar, daha geniş çizgiler ve daha parlak renkler ile gözlere hitap edecek. Bunun yanı sıra bilindik çanta modellerinden sıyrılan bir yapısı olduğu için her açıdan 2020 ilkbahar ve yaz sezonunda ön plana çıkan parçalar arasında yer alacağı kesin gibi bir şey! Kalın çizgiler ve dağınık renkler ile bezenmiş olan bu çanta modeline sakın hayır demeyin.

Etiketler: çanta modelleri
Ocak 31, 2020
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız. tıklayınız.