Bayan Kot Ceket Nasıl Kombinler?

Bayan Kot Ceket Nasıl Kombinler?
Kot kumaşlar ile yapılan tüm giyim ürünlerinin modası hiçbir zaman geçmiyor demek yanlış olmayacaktır. Bildiğiniz üzere kot jean kumaşları ile çantalar, ceketler, elbiseler, pantolonlar hatta kabanlar bile yapılıp her sezon sunuluyor. Geçmişten günümüze kadar gelen bir giyim klasiği olan kot kumaş ile yapılmış tüm ürünler hala tercih edilmeye devam ediyor. 2020 sezonuna damga vuran kot ceket modelleri ise adından en çok söz ettiren parçalar arasında yer alıyor. Kot ceket modellerinin nasıl kombinlenmesi gerektiğine tarzınız ve stiliniz karar veriyor! Çünkü kombinlerin şekillenmesi tamamen tercih edeceğiniz kot ceketin stil ve modeline göre değişkenlik gösteriyor. Kot ceket modelleri kısa veya uzun, desenli, desensiz gibi farklı alternatifler ile sunuluyor. Her sezon mevsime göre kombinler yapabilir, şahane bir görüntü elde edebilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız bayan kot ceket kombin önerileri…

Kot Ceket ve Mom Jean Kombini

Kot ceket modellerine en çok yakışan giyim parçasının mom jean olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Kısa bel hizasında satın aldığınız kot ceketleriniz ile yüksel bel mom jeanleriniz bütünleşince şahane bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu kombini salaş yarım kollu ve düşük omuzlu bir bluz ile tamamlayınca da yine hem spor hem de rahat-şık görünerek tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Altına giyeceğiniz beyaz spor ayakkabılar ve büyük yumuşak dokulu spor kol çantası efsane duracak! Bu kombini özellikle bahar ya da sonbahar aylarında tercih edebilirsiniz. Öyle ki, serin yaz akşamlarında dışarı çıkarken de rahatlıkla kullanabileceğiniz bir kombin olarak tercih edilebilir.

Elbiseler İle Kot Ceketleriniz Çok Yakışacak!

Günlük kullanılan kalem elbise modelleri bedeni zarif ve muhteşem gösteriyor. Ancak bu elbiseleri tek başına giydiğiniz zaman kombinin bir esprisi kalmayabilir. Yine spor ve rahat bir görüntüye kavuşmak için elbiselerinizin üzerine mini kot ceketlerinizi giyebilir efsane bir hava yaratabilirsiniz. Eğer bu kombinin spor bütünlüğü bozulmasın diyorsanız spor ayakkabı ve bel çantası ile de kullanabilirsiniz. Fakat biraz daha klasik hale getirmeyi yeğlerseniz de stiletto topuklu ayakkabılarınız ile şahane duracaktır! Elbise- kot ceket-stiletto kombini ile dilediğiniz yere gidebilir ve her ortamda göz alıcı salaş bir edaya kavuşabilirsiniz.

Kışın Vazgeçilmez Kombini!

Kış aylarının kat kat giyim modası hala trend olmayı koruyor. Üst üste giyilen şahane elbise, jean ya da kazaklarınız ile kot ceketlerinizi birleştirebilirsiniz. Ya da bunun yanı sıra kışlık mini elbiselerinizin üzerine de kısa kot ceketlerinizi giyebilir ve bu efsane kombini daha hareketli hale getirmek için streç diz üstü süet botları tercih edebilirsiniz. Üstelik bu kombini tamamlayacağınız süet çanta ile de muhteşem görüneceğinizden emin olabilirsiniz. Mini elbise ve diz üstü streç botların sizin çok daha zarif göstereceğini bilmelisiniz! Yaz-kış demeden zamansız bir parça olarak her kadının dolabında mutlaka bir tane bulunan kot ceketleri kombinlemek sanıldığı kadar da zor değildir. Farklı tarz ve stillere hitap eden kot ceket modellerini sayısız kombin ile bütünlemek mümkündür. Kot ceketinizin renk ve modeli bu noktada büyük önem taşıyor. Arkadaşlarınız ile dışarıda buluşurken, sinemaya veya tiyatroya giderken, küçük ve salaş mekanlarda bulunurken kot ceket kombinlerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ayrıca ofis kombini olarak da biraz daha klasik hale getirip işe giderken de kot ceketlerinizi tercih etmeniz mümkündür. Şık, zarif ve hoş olduğu kadar da rahat hissettiren kot ceket kombin önerilerimizi mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz!
Etiketler: Bayan Kot Ceket Nasıl Kombinler?
Mayıs 28, 2020
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız. tıklayınız.