Bayan Şort Tulum Modelleri ile En Şık 2020 Yaz Kombinleri

Bayan Şort Tulum Modelleri ile En Şık 2020 Yaz Kombinleri

Bayan şort tulum modelleri, özellikle son dönemlerde yaz mevsiminin önde gelen parçaları arasında yer almaktadır. Bu popülerliğini yeni yılda da sürdürmeyi başaran bayan şort tulum modelleri, 2020 yaz sezonunun en iddialı kombinlerini oluşturmak için emin adımlar ile ilerliyor. Bayan şort modelleri sayılamayacak kadar fazla renk, desen ve kumaşta bulunabilmektedir. Gündelik yaşam için spor modeller bulunabildiği gibi gece hayatı için daha ışıltılı ve iddialı parçalar görülebilir. Eğer hangi modellerin 2020 yaz sezonunda daha revaçta olduğunu bilemiyorsanız, şimdi okuyacağınız içerik ile büyük oranda aklınıza birkaç fikir gelecektir. İşte, 2020 yaz sezonunda bayan şort tulum modelleri…

Beyaz Kısa Kol Cepli Çizgili Şort Tulum

Beyaz kısa kol cepli çizgili şort tulum modelleri, 2020 yazında fırtınalar estirecek cinsten bir parça olarak karşımıza çıkıyor. Gündelik yaşamda sık sık kullanabileceğimiz bir model olan beyaz kısa kol cepli çizgili şort tulum modelleri, sandalet, babet, terlik gibi gündelik yaşama uyum sağlayan ürünler ile kombin edilebiliyorken, bir stiletto ile birlikte gece hayatının en güzide parçaları arasında yerini alabilir. Her sezon bir şort tulum moda dünyasını sallamaktadır. 2020 yılının yaz sezonunun kısmeti ise beyaz kısa kol cepli çizgili şort tulum modelleri oldu. Her kadının kesinlikle görüp aşık olacağı bir model olan bu şort tulum ile herkes sizi konuşacak.

Kot Tulum Bahçıvan Askılı Şort

Kot tulum bahçıvan askılı şort, her sezonda kendisine bir yer edinmeyi başaran yegane parçalar arasında yer almaktadır. Bahçıvan tulum modelleri hem çok rahat hem de görüntü açısından oldukça hoş olduğu için kadınlar tarafından epey sevilmektedir. Geçmişte yalnızca uzun pantolon modelleri bulunsa da şort tulum çeşitleri ile kadın moda dünyası resmen sallanmıştır ve yoğun rağbet başlamıştır. Bu yoğun rağbet, 2020 yaz sezonunda da devam ediyor. Her yerde ön plana çıkmanızı sağlayan ve bir o kadar da rahat hareket etme imkanı tanıyan kot tulum bahçıvan askılı şort modelleri ile birbirinden şık kombinler sizi bekliyor. Bu model şort tulumu spor ayakkabılarınız ve hasır şapkanız ile bir bütün haline getirebilirsiniz.

Omzu Açık Kısa Kol Desenli Fırfırlı Şort Tulum

Şort tulum modelleri genellikle bilinen modeller ile karşımıza çıksa bile omzu açık kısa kol desenli fırfırlı şort tulum modelleri bu kanıya büyük bir darbe vurmaktadır. Desenli ve fırfırlı modeller özellikle son dönemlerde spor giyim ürünlerine daha klasik bir hava katmak için bilhassa kullanılmaktadır. Bunun da yanı sıra omuz açık detayı, dişiliği ve seksapaliteyi gündelik yaşama taşırarak, şaşırtıcı bir kombin yaratmanıza olanak sağlamaktadır. Eğer sizde basit parçalar ile daha kadınsı bir görünüm yaratırken aynı zamanda şort tulumun rahatlığından faydalanmak istiyorsanız, hiç düşünmeden bu yeni modele bir şans vermelisiniz. 2020 yaz sezonuna siz de ayak uydurun! Oldukça klasik ve tatlı bir model olan omzu açık kısa kol desenli fırfırlı şort tulumu kesinlikle stiletto ile kombinlemeniz gerekiyor.

Askılı Belden Kemerli Çizgili Şort Tulum

Askılı ve belden kemerli şort tulum modelleri, 2020 yaz sezonunda en rahat edeceğiniz modeller arasında yer almaktadır. Askılı oluşu ile hem sıcak havalarda bunalmamanızı sağlarken bir yandan da şık bir görünüm kazandıran bu model, aynı zamanda belden kemerli detayı ile birlikte belinizin inceliğini ön plana taşıyarak ufakta olsa kadınsı bir havayı ön plana katmaktadır. Bunun yanı sıra çizgili olmasından dolayı gayet geçerli bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu model genellikle siyah beyaz çizgili olarak vitrinlerde yer almaktadır. Her türlü ortam için geçerli bir model olan askılı belden kemerli çizgili şort tulum modelleri ile 2020 yazı size iyi gelecek! Tıpkı omzu açık şort tulum modelleri gibi daha klasik ve kadınsı bir modele kaçan bu şort tulum da gece hayatı için stiletto ile mükemmel bir uyum sağlayacaktır.

Beyaz Halter Yaka Çizgili Şort Tulum

Halter yaka modeller son dönemde bir hayli revaçta olmaktadır. Genellikle erkek giyim ürünlerinde karşımıza çıkan halter yaka ürünler, kadın giyim dünyasında da kısa zaman içerisinde söz sahibi olmaya başladı. Beyaz halter yaka çizgili şort tulum modelleri ise 2020 yaz sezonunda gerçekten ön planda yer alan çeşitler arasında yer alıyor. Çizgili desenlerden oluşmasından dolayı her ortamda geçerli bir not alan beyaz halter yaka çizgili şort tulum modelleri, aynı zamanda halter yaka yani boyundan bağlamalı yaka modeli ile diğer pek çok şort tulum çeşidinin yanında bambaşka bir tarz olarak göz kırpmaktadır. Unutmayın ki tarz olmak farklı olmaktan geçer. Beyaz halter yaka çizgili şort tulum modellerini spor ayakkabı, sandalet ve hasır terlik ile gündelik yaşamda tercih edebilirsiniz.

Halter Yaka Sırt Dekolteli Çizgili Şort Tulum

Halter yaka şort tulum modellerinin bir diğer çeşidi ise sırt dekolteli olanları olmaktadır. Sıradan halter yaka şort tulum modelleri gündelik yaşamda daha ön plana çıksa da halter yaka sırt dekolteli çizgili şort tulum modelleri ile gece hayatının o ışıltılı dünyasına göz kırpabilirsiniz. Yüksek topuklu ayakkabılar ile şahane bir uyum yakalayacağınız halter yaka sırt dekolteli çizgili şort tulum modellerinin hangi rengine sahipseniz ayakkabı seçiminizi de o yönde yapmanız doğru bir seçim olacaktır. Bunun yanı sıra halter yaka boyuna sıfır olduğu için herhangi bir aksesuar takmanıza gerek kalmaz. Zaten sırt dekoltesi sizi gecenin yıldızı yapmaya yetecek kadar gösterişli!

Omzu Açık Uzun Kol Kuam Bağcıklı Çizgili Şort Tulum

Listeye şöyle bir baktığımız zaman 2020 yaz sezonu için en geçerli olan şort tulum modellerinin çizgili modeller olduğunu hemen anlamaktayız. Bu şort tulumumuzun çeşidi ise uzun yollu, iki omuzu da açık ve belinden bağcıklı olması ile oluşmaktadır. Gündelik yaşam için fazla klasik kaçan bu şort tulum modeli, kesinlikle topuklu ayakkabılar ile kombin edilmelidir. Gerdan ve omuz kısmı tamamen boş olacağı için aksesuarlar ile desteklemek kesinlikle şart! Şort tulumun görüntüsünü ve dekoltesini fazla kapatmamak için saçınızı at kuyruğu ya da topuz olarak tercih etmeniz en doğru hareket olacaktır. Omzu açık uzun kollu kuam bağcıklı çizgili şort tulum ile 2020 yaz sezonunda en tarz siz olacaksınız.

Kolsuz Çizgili Şort Tulum

Sıfır kol olarak da adlandırılan kolsuz çizgili şort tulum modelleri, beyaz spor ayakkabıların en yakın dostudur. Genellikle lacivert ve tonları ile ön plana çıka kolsuz çizgili şort tulum modellerinin çizgi detayı ise beyaz ve kırmızı karışımından elde ediliyor. Kolsuz çizgili şort tulum modelleri, gündelik yaşam için şahane bir seçimdir. Özellikle deniz kenarına ya da plaja gidiyorsanız hiç düşünmeden giymeniz gereken tek şey kolsuz çizgili şort tulum modelleri olmalıdır. 2020 modası yaz sezonunun en güzel parçalarından birisi kesinlikle kolsuz çizgili şort tulum oluyor. Bu güzel parça tükenmeden hemen dolabınıza ekleyin.

Etiketler: şort tulum modelleri
Ocak 31, 2020
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız. tıklayınız.