SEZONUN DERİ MONT MODELLERİ

deri mont, hakiki deri mont, kadın deri mont

Modanın alametifarikası haline gelen kadın deri mont ve ceket modelleri, soğuk kış günlerine karşı gardını almanın en stil sahibi yolu! Vazgeçilmez ve ikonik parçalar listesinde daima üst sıralarda olan bu parçalar, yerini kimseye kaptırmamak konusunda da ısrarcı. Gardırobumuzdaki kurtarıcılık görevini layıkıyla yerine getiren deri mont modelleri ve ceketler ilk bakışta soğuk havalara yakın gibi dursalar da mevsim geçişlerinde de saklandıkları yerden çıkarak zamansız olduklarını bize bir kez daha kanıtlıyorlar…

Deri montlarını balıkçı yaka kazaklarla da basic tişörtlerinle de kombinleyerek onların gelip geçici bir parça olmadıklarından emin olabilirsin. Dolabına yatırım yapacağın bu zamansız parçayla tekdüze şıklığa meydan okuyarak stilinde çeşitliliğe vurgu yapabilirsin.

Quzu Blog olarak kadın deri mont modellerini ve onları stiline uyarlamanın formüllerini senin için mercek altına aldık! 😊

TEKDÜZE ŞIKLIK YERİNE ÇEŞİTLİLİK VADEDEN KADIN DERİ MONT MODELLERİ

Stilini güncel tutmak için tekdüze şıklık yerine çeşitlilik vadeden kadın deri mont modellerine bir şans vermeye değer! Eğer sen de tekdüze kombinlerden sıkıldıysan kötü gün dostu denimlerin, deri montun ve tişörtünle konforlu şıklığa yeni bir boyut kazandırabilirsin. Ayrık uçları birleştirmeyi seviyorsan ve tezatlık senin diğer adınsa, deri montunun asi ruhunu okşayacak bir eşarp ile romantik bir hava yakalayabilirsin.

Yüksek bel denim’lerin bu sezon da trend olduğunu duyurmakla birlikte, paçaları yırtmaçlı mom fit pantolonları tercih ederek sokağın ritmini yakalayabilirsin. Stilinde çeşitliliği yakalamak için asıl mevzunun “denemek ve korkmamak” olduğunu yeniden hatırlatalım! 😊

Jean’lerinle yakaladığın konfor alanını terk edip elbiselerle flört etmek istersen, elbiselerinin kadın deri mont modelleri ile mükemmel uyumu yakalayacağından şüphen olmasın. Stilinin güçlü bir elemanı konumunda yer alan hakiki deri mont modelleri ile elbiselerini kombinlerken ayakkabı seçimin şıklık dozunu belirleyeceğini aklından çıkarmamalısın. Kış kombinlerinin yükselen yıldızı olmaya aday montlarla topuklu ayakkabılarını bir araya getirerek seksapeli yüksek görünümler yakalayabilirsin.

KADIN DERİ MONT TRENDLERİ

Soğuk havalarda da mevsim geçişlerinde de dışarıda olduğun sürece en dikkat çekici parçalar stilini belirleyici üst katmanlar oluyor! Kışın vazgeçilmezi arasında yer alan kadın deri mont modelleri, trendler arasında kimi zaman yükselişe geçerken kimi zamanda bir adım geride kalıp bizimle olan zamansız bağını korumayı başarıyor. Bu zamansız parçalar, soğuk havaların da stil belirleyicisi olduğundan sonuna kadar doğru yatırımı hak ediyor. 😊

Deri parçaları daha önce telaffuz ettiğimizde akla ilk olarak klasik fermuar ve kemer detaylı siyah deri mont modelleri gelse de artık onlar kendi sınırlarının çok ötesinde özgürlüklerini ilan etmiş durumdalar! Deri trençkot modellerinden blazer ceketlere, oversize formlardan kapitone detaylara kadar her tarzda karşımıza çıkan deri montları iki kelimeyle tanımlamak artık oldukça zor. 😊 Kürklü biker ceketlere de ayrıca bir başlık açmak gerektiğini söylememize gerek yok!

2021 mont trendleri arasında da gösterilen bayan deri mont modelleri farklı renk ve fiyat seçenekleriyle Quzu koleksiyonunda seni bekliyor! Hazır mont trendleri demişken, şişme montlar, yerlere kadar uzanan kabanlar, pelerin ve trençkotlar da unutulmaması gereken parçalar arasında yerini almış durumda…

DERİ BLAZER CEKET MODELLERİ

90’lar etkisi yaratan ve adeta hafızalara kazınan, popülaritesi yüksek deri blazer ceket modelleri, bu sezonda da olmazsa olmazlar arasındaki yerini koruyor. Asi görünümüyle sokaklara nam salan bu parçalar, bu tavrı bir kenara bırakıp yeni deneyler peşinde koşuyor.

Stil sahibi bir görünüm elde etmek için gardırobuna hemen eklemen gereken bu parçayla cool bir tavır takınabilir ya da istersen ciddi bir hava yakalayabilirsin. Mini eteklerini ya da biker taytlarını bu oyuna dahil ederek sezonun parlayan yıldızı deri blazer ceketlerinle sıra dışı ve iddialı kombinler yaratmak senin elinde… Kombinine son dokunuşları postallar ya da sneaker’larla yaparak tarzını sokağa yansıtabilirsin.

Slip elbiseler ile motorcu deri ceketleri bir araya getirebileceğin gibi kurtarıcı jean’lerinle blazer deri ceketlerini birleştirerek tüm dikkatli bakışları üzerine çekebilirsin. Kot ceketlerden rol çalan blazer deri ceket modelleri ile stiline hem cool hem de şık bir dokunuş yapabilirsin. Eğer hala bir deri blazerın yoksa Quzu’nun deri ceketlerine hemen göz atabilirsin!

MOTORCU DERİ MONT MODELLERİ

Her zaman asi havasıyla sokak modasına yön veren motorcu deri mont modelleri artık eskisi kadar agresif değil! 😊 Her haliyle cool tavır sergilemene yardımcı olan motorcu deri ceketler yeni sezonda daha şık ve oturaklı bir görünüm için seni iş birliğine davet ediyor!

Kombinin üzerinde lüks bir algı yaratan motorcu deri ceketlerle daha şık bir görünüm elde etmek için kahverengi tonları tercih edebilirsin. Siyah deri montlar olmazsa olmazında klasik seçimlerinden vazgeçmek zorunda değilsin. 😊

Mini elbiselerinden uzun elbiselerine, jean’lerinden jogger’larına kadar her parçayla adeta dans eden deri ceketlerinle bildiklerini unutup, kombinlerini zamansız statüsüne doğru yükseltebilirsin. Eğer stil tavrın feminenlikten yana karakterli bir tablo çiziyorsa, baştan aşağı deri giyinmenin hiçbir riski olmadığını söyleyebiliriz.

Asi ve şık tavrını korumaya devam edip western bir hava yaratmak istiyorsan, bele vurgu yapan kemerli deri mont modellerinden yardım alabilirsin. Günlük stiline rahatlıkla adapte edebileceğin kemerli deri montları kumaş pantolonların ve loafer’larınla bir araya getirebilirsin. Ofise giderken de ideal olan hakiki deri mont modellerini kalem etek ya da piliseli eteklerle kombinleyebilirsin.

Hala dolabında kombinlerini zamansız statüsüne taşıyacak deri mont modelleri yoksa Quzu’nun yepyeni koleksiyonuna hemen göz atabilirsin!

Etiketler: deri mont, hakiki deri mont, kadın deri mont
Mart 23, 2021
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız. tıklayınız.