ASİ AMA UYUMLU DERİ CEKET MODELLERİ

deri ceket, blazer deri Ceket Siyah, deri ceket kombinleri

90’lı yıllarda moda dünyasına damgasını vuran deri ceket modelleri, eski popülaritesini kazanmak için yeniden aramıza dönmeye hazır! Karakterindeki asi tavrı, her stile uyumlanan yapısıyla yumuşatan deri ceket modelleri sokaklardaki gücünü de giderek artırıyor. Asi görünümünü bir kenara bırakan deri ceketler, sezonun vazgeçilmezi postallar, deri etekler ve aksesuarlarla da mükemmel uyumu yakalayarak gardırobunun favori parçası olmaya aday. 😊

Asi imajını rock star algısına borçlu deri ceket modelleri, sunduğu kombin alternatifleriyle kabuk değiştirirken, moduna uyum sağlamasıyla da yumuşak tavrını ortaya koyuyor! Gerektiğinde daha asi, gerektiğindeyse daha ciddi bir hava estirmesini bilen ve yerine göre hareket eden bu uyumlu parçalar, alışveriş listenizin en üst sırasına yerleşiyor!

Hem feminen hem de maskülen bir görünüme imza atmanı sağlayacak deri ceket modelleri ile yapacağın iddialı kombin önerilerini senin için hazırladık! Yeni stil üniformanla yapabileceklerine daha yakından bakmaya hazırsan başlıyoruz! 😊

DERİ CEKET KOMBİNLERİ

Provokatif, yüksek sesli ve iddialı deri ceket kombinleri ile stilini bir üst mertebeye taşımaya ne dersin? Hem feminen hem maskülen görünümü ile “ikisi bir arada” etkisi yaratabileceğin deri ceketleri moduna göre kombinleyebilirsin. Her adımına uyum sağlamaya meraklı, stil bukalemunu bu parça ile yeni silüetler oluşturabilirsin. Eğer sen de deri ceket kombinleri ile oyun alanını genişletmek ve stil kodlarını güncellemek istiyorsan, Quzu Blog olarak senin için hazırladığımız önerilere göz atmanın tam zamanı!

Oversize Deri Ceket Modelleri

Sokak stilinin vazgeçilmezi deri parçalar, mevsim geçişlerinin de soğuk havaların da kahramanı! Asi, vamp ve feminen sıfatlarını da sonuna kadar hak eden deriler, yeni sezonda oversize formuyla da iş başında! XXL akımından nasibini alan deri ceket modelleri ile sen de stil puanlarını hanene yazdırabilirsin.

Oversize deri ceket modelleri ile onunla kontrast yaratacak braletlerini veya crop top’larını bir araya getirerek ortamın ısısını yükseltebilirsin. Kombinini tamamlamak için yüksek belli jean’lerinden ve sneaker’larından destek alabilirsin. Daha şık kombinler için topuklu ayakkabılarını devreye sokabilirsin. Oversize deri ceket modelleri ile seksapeli yüksek kombinler yaparak sen de stil sahibi görünümler yakalayabilirsin.

Zamansız Deri Ceket Kombinleri

İki zamansız parçayı aynı silüette birleştirerek stil sahibi kombinler yapma zamanı! Evet evet, cevabı sen de biliyorsun. Zamansız jean’ler ile gömlekleri bir araya getirerek sen de zaman tünelinde yolculuk yapabilir, sokağın ritmine ayak uydurabilirsin. “Ne giyeceğim” diye sorular sormaya başladığında, kötü gün dostu jean ve onunla eküri gömleklerden yardım almayı unutma!

Baştan Aşağı Deri

İlk bakışta oldukça iddialı ve vamp görünse de baştan aşağı deri giymenin hiçbir riski yok! Moduna göre hareket etmeyi seven blazer’larınla onun temposuna uyum sağlayacak deri pantolonları bir araya getirmenin tam sırası! Feminen ve karakterli stil tavrını sokağa yansıtmak için yapman gereken tek şey doğru parçaları bir araya getirmek!

Daha Renkli Daha Eğlenceli

Deri ceket kombinleri denilince akla emperyalist siyahların geldiğini biliyoruz! Ancak eğer siyahlardan sıkıldıysan ve renklenmek istiyorsan, renk skalanı genişleterek enerjini sokağa yansıtabilirsin. Soğuk ve kapalı havalara inat, dinamik, renkli ve eğlenceli bir görünüm için renkli derilere gardırobunda yer açabilirsin. Kahverengi ve toprak tonları ile derinin asi havasını yumuşatırken, pastel tonlarla mevsimlere ayak uydurabilirsin. Jean’lerle ve elbiselerle de mükemmel uyumu yakalayabileceğin renkli deri ceket modelleri ile stiline sınıf atlatabilirsin.

SEZONUN İDDİALISI: SİYAH BLAZER DERİ CEKET

Mevsim geçişlerinin iddialı, uyumlu ve bir o kadar da vurdumduymaz parçası siyah blazer deri ceket modelleri gardırobunun da vazgeçilmeleri arasında! Yerini kimseye kaptırmaya niyeti olmayan, stil dozu yüksek kadın blazer ceketler, istediği zaman resmi istediği zamansa cool olmayı başarabildiğinden, stilinde de bukalemun etkisi yaratacak kadar iddialı!

90’lı yıllarda moda dünyasının da yıldızı haline gelen siyah blazer deri ceket modelleri, yeni sezonda da trend alarmı vererek önlenemez yükselişini sürdürüyor. Söz konusu deri ceketler olunca akla ilk gelen renk, tabi ki çekim alanına kapılmaması mümkün olmayan siyahlar oluyor. Çekiciliği, gizemi ve güçlü duruşuyla magnetik etki yaratan siyah blazer ceketler ile parizyen bir çizgi yakalaman oldukça kolay!

Eğer siyahlardan sıkıldıysan ve dış katmanını renklendirmek istiyorsan yeşilden bordoya, kahve tonlarından toprak tonlarına kadar skalayı ve kombin opsiyonlarını genişletebilirsin. Özellikle kahverengi tonları ile daha yumuşak bir hava yakalayarak stil sahibi görünümler yakalayabilirsin.

Postallar, mini etekler, jean’ler ve deri pantolonlarla eküri olan siyah deri blazer ceketler ile yaratıcılığını ortaya çıkarırken, stil dozu yüksek kombinler yapman mümkün! Sezonun cool parçası blazer deri ceket siyah ile bir araya geldiğindeyse tüm dikkatli bakışları üzerinde toplamaya hazır ol!

Siyah Blazer Deri Ceket ile Daha Cool Daha Sportif Kombinler

İddialı deri blazer’ınla spor bir görünüm yakalamak için denim pantolonlarını ve snekaer’larını iş birliğine davet edebilirsin. Daha feminen bir hava yakalamak için deri ceketleri ve topuklu çizmeleri stil oyununa davet edebilirsin. Her moduna ve stiline rahatlıkla uyum sağlayacak siyah blazer deri ceket ile daha cool ve sportif kombinler yapman mümkün. Gardırobunun kurtarıcı parçası siyah blazer’ınla sokağın ritmini değiştirmeye hazır ol!

 

Moduna göre hareket eden deri ceket modelleri ile seni gündüzden geceye taşıyacak kombinler yapabilir, poker yüzlü ceketlerle stil sahibi görünümler elde edebilirsin. Eğer hala dolabında deri ceket modelleri yoksa, Quzu’nun sezona damgasını vuran koleksiyonuna hemen göz atabilirsin!

Etiketler: deri ceket, blazer deri Ceket Siyah, deri ceket kombinleri
Nisan 16, 2021
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız. tıklayınız.