Düğün İçin Pantolon Bluz Kombinleri

Düğün İçin Pantolon Bluz Kombinleri
Gönül bağlarının sıkılaştığı, ortak bir hayata adım atıldığı zamanların başlangıcı olan düğünler oldukça özel zamanlardandır. Sevdiklerinizin mutluluğunu paylaşmak ve böylesine güzel bir günde onları yalnız bırakmamak büyük bir önem taşır. Bu zamanlarda şık olmak bambaşka bir anlam kazanmaktadır. Özenle kıyafet seçimi yapılmalı, en hoş kıyafet modellerine yer verilmelidir. Fakat bazı zamanlarda bu kıyafet seçimleri o kadar da kolay geçmeyebilir. Her zaman kullanılan abiye giysilerin yanı sıra tercihinizi pantolon bluz kombinlerinden yana yapmak isteyebilirsiniz. Üstelik bu durumun şıklığınıza gölge düşüreceğini sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Aksine mekandaki herkesten daha farklı bir seçenekle gelmeniz, bütün gece parlamanızda önemli bir etmen olabilir.

Payetlerle Işıldayan Kombinler

Düğünler için ayrılan gün ve gecelerde günlük hayatınızın aksine daha abartı ve gösterişli giyinmek normal sayılır. Bu konuda ilk yöneleceğiniz detaylardan biri payetler olmalı. Payetlerle süslenen bluzlar, istediğiniz şıklık yolunda önemli bir kilit taş olabilmektedir. Kimi zaman bütün bluz kimi zamansa sadece omuz veya yaka gibi belli bir alan payetler yardımı ile ön plana çıkarılabilmektedir. Bu kombinlerde dikkat etmeniz gereken en önemli husus, uygun bir pantolon seçimi olmalıdır. Bluzunuzun kesim formuna göre pantolonunuzun da formunu belirlemelisiniz ki, dengeli bir vücut görünümü ortaya çıkarabilin. Eklenecek birkaç aksesuar ve iyi bir ayakkabı seçimi ile de büyük bir zaman harcamadan düğün kombininizi belirleyebilirsiniz.

Fırfırlarla Romantik Dokunuşlar

Giyim ürünlerinin her çeşidinde kullanılan fırfırlar, çeşitli kumaş dokularının bir araya ve üst üste gelmesiyle oluşturulur. Fırfır detayları bluz, pantolon, elbise gibi her çeşit kıyafette karşımıza çıkabilmektedir. Yarattığı etki ise oldukça romantik olabilmektedir. Kullanıldığı parçada dikkat çeken bir detay haline gelmektedir. Üstelik kusurlu hissedilen vücutlarda kullanıldığında çeşitli göz yanılgıları oluşturarak hayallerdeki ideal vücuda ulaşılabilir.

Metalik Pantolonlar

Simli ve parlak dokularla ortaya çıkarılan metalik dokular son zamanlarda epey popüler bir haldedir. Bir trend haline gelen bu metalik kumaşları, pantolonlarınızda kolayca taşıyabilirsiniz. Özellikle bacak boyu daha uzun olan hanımlarda tercih edildiğinde zarafet yaratan bu pantolonlar, doğru kombinlenirse düğün için hazır bir hale gelebilmektedir. Metalik pantolonunuzla tercih edeceğiniz bluzların çok salaş olmaması, bir görüntü karmaşasına yol açmaması açısından büyük önem taşır. Doğal ve nude tonlarda seçeceğiniz dar bluzlar sayesinde harika bir görünüme imza atabilirsiniz.

Parlak Kumaşlar

Saten, şanel gibi kumaşlarla ortaya çıkarılan pek çok bluz ve pantolon formu bulunmaktadır. Bu kumaşlar eğer doğru kesimlerle birleştirilirse ortaya asaletin somut halini çıkarabilir. Asimetrik kesimlere sahip ya da küçük dekoltelerle zenginleşen abiye bluzlar ile kendi tarzınızı da ortaya koyabilirsiniz. İster iki parçayı da aynı renk kullanarak bir takım yaratın, ister farklı renklerle oynayarak stilinizi konuşturun.
Etiketler: Düğün İçin Pantolon Bluz Kombinleri
Mayıs 13, 2020
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız. tıklayınız.