Her Kombine Uygun Hırka Fikirleri

Hırka Fikirleri

Şık ve sportif bir görünümle birlikte, sonbahar modasına da uyum sağlayan özel kombinlerde her zaman hırkanın büyük bir yeri vardır. Kış ve sonbahar kreasyonlarında hırka modelleriyle stilinizi ortaya koyarken yılın modasına da uyum sağlayabilirsiniz. Her kombinde kullanabileceğiniz hırka fikirleri size yeni bir stilin kapılarını açacaktır.

Sonbahar Kombinlerinize Uyan Hırka Fikirleri

Sonbahar kombinleriniz için uzun hırka seçebilirsiniz. Sokak stiline uygun yeni kombinlere yer verebilir, ince ve kalın örgülü modelleri tercih edebilirsiniz. Sokakta, evde ve iş yerinde size özel tasarım modellerle hırka dönemini başlatarak, yeni bir stil ile herkesi tanıştırabilirsiniz. Bilek çizgisine kadar hırka modelleri yeni sonbahar kombinleri için ideal olacaktır. Diz altı ve diz üstü uzun hırka çeşitleri de sonbahar kreasyonunda yer almaktadır.

2020 sonbahar kreasyonunda size özel seçenekler sunan Quzu kombinlerini de incelerken, renk ve örgü modellere göre tarzınıza uyan modayı takip edebilirsiniz. Sonbaharın en gözde renkleri ve stillerini kombin yaparken, ayakkabı, pantolon ve triko modelleriyle birlikte kullanabilirsiniz.

Sonbahar Bileğe Kadar Modeller

İnce triko üzerinde seçebileceğiniz hırka kombinleri, bileğe kadar uzun yeni stilleri oluşturuyor. Son zamanlarda topuklu ayakkabı ve yüksek bel pantolon modellerine özel seçenekler sunan bayan hırka, özellikle hareketli çizgilerle birlikte sade görünüm için de ideal modeller olarak yer alıyor. Pantolonunuzu yüksek bel seçerseniz, bilek açıklığınızla uzun hırka şık bir kombin olacaktır. Renk seçiminde sonbaharın modası olan safran sarı, zümrüt yeşil ve dramatik renkler arasında seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Düz bluz üzerine ince bir hırka modeli hoş bir görünüm sunarken özellikle bileğe kadar uzun hırkalarda topuklu ayakkabılar ya da botlar giyerek bu yılın modasına uyum sağlayabilirsiniz. Hırka kombini için uzun hırkaya, yüksek bel pantolon, ince bluz ve topuklu ayakkabı hayallinizdeki gibi olacaktır.

Sonbahar Modası İnce Uzun Hırka

İnce uzun hırka özellikle 2015 yılında moda olmaya başlamış ve herkesin muhakkak kombinlerinde yer verdiği modellerden biri olmuştur. Son dönemin en sevilen kahve tonlarıyla uzun hırkanın yeri bir ayrı olacaktır. Ancak ince kumaşıyla uzun hırkanın kesimlerinin eğri olması, pantolonunuzu da yırtık seçebileceğiniz özel kombinlerden olabilir.

Yırtık kot pantolon üzerine uzun ince kumaş hırka giyerek, sade ve az biraz salık bir bluz tercih edebilirsiniz. Sade ve hareketli hatlarla dikkat çekici olan hırka kombini arasında sportif ve etkileyici bir görünüm için ideal modellerdir.

Sonbahar’da Zarif Bir Esinti

Zarif bir esinti için yine ince uzun kumaş yapısına sahip olan hırkalar tercih edebilirsiniz. Crop top modasına uygun seçenekleri değerlendirirken zarif bir model için yarım bluz ya da atlet giymek stilinizi ortaya koymanıza yardımcı olacaktır. Hırka kombini yaparken, uzun hırka altına göbeği açık zarif bir bluz seçerek yırtık pantolonla birlikte farklı bir stil oluşturabilirsiniz.

Sokak modasında son dönemin en sevilen seçeneklerinden biri olan uzun hırka, uzun çizmelerle de şık bir görünüm sunacaktır. Ancak zarif ve sade görünmesi için özellikle beli açık bluz modellerini değerlendirebilirsiniz. Her modaya uygun uzun hırkalar ince kumaş detaylarıyla göz kamaştırıcı modeller olacaktır.

Hırka Kombininde Sadelik Severlere!

Sadelik sevenler için diz üstü hırka kombini, sade ve şık bir görünüm sunacaktır. Özel gömlek tasarımlarıyla kullanabileceğiniz hırkalar, ince örgü modeller olabilir ya da düz kumaş seçenekleriyle şık görünümünü sergilemekten çekinmeyen göz alıcı sadeliklerini sunabilir. Sonbahar modasına uygun, sade stil modeller için diz üstü seçenekleri değerlendirirken, gömlek kombini yapabilirsiniz.

Gömlek kombininde diz üstü ya da altı hırkalarla, kısa ve dar bayan gömlek modelleri seçimi yaparken renkli gömlekler için dramatik renk hırka modelleri size göre olacaktır. Ayakkabı olarak da stiletto veya düz babet seçeneklerini değerlendirerek göz alıcı bir şık kombin ortaya koyabilirsiniz. Sevilen sade kombinlerinizde sadelik için ideal olacaktır.

Hırka ve Bluz Seçimi

Hırka kombinlerinde hırkanın şık görünmesi için içine giydiklerinizde önemlidir. Öncellikle hırkanın güzel bir görünüme sahip olması için özel bir bluz tercihi yapmanız önemlidir. Sade bir hırka için renkli ve hafif desenleri olan bir bluz hareket katacaktır. Mesela beyaz bir hırka için siyah danteli bir bluz şık görünecektir. Ayakkabınızda da aynı sade desenlere yer verilerek, bluz ve ayakkabı uyumu sağlanabilir. Bluzlarınızı sonbahar kreasyonun modası olan askılı ve renkli stillerden seçebilirsiniz. Severek gardrobunuzda yer vereceğiniz kışlık kıyafetlerden biri de hırka olacaktır. hırka kombini için bluz seçimlerinizde bağlamalı ya da dekolteli modellere de yer vererek göz alıcı renkleri bir araya getiren özel kombinler oluşturma şansı elde edebilirsiniz.

Hırka ve Pantolon Seçimi

Hırka kombini için önemli olan bir diğer model pantolon modelidir. Pantolon modelinizi seçerken uzun hırkalar için bu yılın modası olan yüksek bel mavi jean modelleri tercih etmelisiniz. Sportif ve sade görünümler için de ideal olan yüksek bel pantolon, 80’ler ve 90’lar modasının esintilerini taşırken, 2020 yılının hırka modellerine de uyum sağlayacak seçenekler sunar.

Spor ayakkabı ya da babet giyebileceğiniz uzun hırka modellerinde seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer noktada renktir. Uzun hırka modellerinde sportif bir görünüm için ince örgü seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Özel kreasyonlar arasında ince örgü modeller göz alıcı desenlerle ilgi çekici olacaktır.

Hırka ve Ayakkabı Seçimi

Yeni sezon hırka modellerinde özellikle bileğe kadar uzun ve diz altı modellere yer veriliyor. Örgü ve kumaş kombinlere özel ayakkabı seçerken özellikle örgü modeller için spor ayakkabı stillerine yer verilmelidir. Bununla birlikte kumaşlar için parlak deri sneaker seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Hırkanızı kısa tercih ediyorsanız bunun için de uzun botlar ya da yağmur botları tercih etmeniz şık görünmenizi sağlayacaktır. Safran sarı, mavi ve zümrüt yeşil modellerin göz alıcı renkleriyle birlikte kendi stilinizi oluşturacağınız seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Sonbahar kreasyonunda hırka ve ayakkabı seçiminizi yaparken örgü uzun modellere sportif tercihler, kumaş ve sade modellere ise topuklu modelleri kombinleyerek göz alıcı olabilirsiniz.

Hırka ve Aksesuar Seçimi

Her kombine uyum sağlayan uzun hırkalar 2020 kış ve sonbahar kreasyonun vazgeçilmez dış giyimlerinden biri oldu. Severek giyebileceğiniz bu modeller kısa zamanda göz kamaştırıcı stillerini sunmaya başladı. Aksesuar seçerken özellikle yüksek bel pantolon kombinlerinizde mutlaka kemer kullanmanızı tavsiye ederiz. Tokası büyük olan kemerler, hırkanızla uyumlu ve göz alıcı olacaktır. Modern bir etkiye sahip olan uzun hırka diz ve bilek çizgisi modelleri olarak sizin stilinizi ortaya koyacak seçenekler sunacaktır.

Sonbahar Kış Hırka Kombin Modelleri

Hırka göz kamaştırıcı yeni stiliyle 2020 yılının en favori ürünleri arasında yerini almıştır. Bu sene uzun hırka modasıyla defilelerin Paris ve İngiltere’de devam etmesi üzerine modaya yeni stiller kazandırıldı. Triko hırka, kolları desenli hırkalar ve mint modelleriyle kısa hırka modasıyla fark yaratabilirsiniz.

Uzun hırka ve kısa hırka stilleri sizin tarzınızı ortaya koyacak yeni modellerle size tarz kazandıracaktır. Her modaya uygun uzun ve kısa hırkaları Quzu kadın giyim kreasyon ürünleri arasından seçebilir ve modayı takip edebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımıza https://www.quzu.com.tr/blog/icerik/sonbahar-trendleri linkinden ulaşabilirsiniz.

Etiketler: Hırka Fikirleri
Ekim 16, 2020
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız. tıklayınız.