Kahverengi Pantolon Üzerine Ne Giyilir?

Kahverengi Pantolon Üzerine Ne Giyilir?
Kahverengi, her sezona farklı tonlarıyla damga vurarak trendlerden eksilmeyen bir renktir. Hal böyle olunca pek çok hanımın dolabında hakimiyet kuran bu renk, pantolonlar üzerinde de kendine yer bulur. Kargo kalıplar, havuç kesimler, yüksek bel modeller gibi pek çok tasarımda kullanılan toprak tonları, özgün ve dikkat çekici bir kombinin kilit taşlarından biridir. Fakat konu bu pantolon modellerini kombinlemeye geldiğinde işler göründüğü kadar kolay olmayabiliyor. Kendinizi giysi dolabınızın karşısında renkler ve modeller arasında kaybolmuş bir şekilde bulmanız epey mümkün. Fakat paniğe kapılmaya gerek yok. Şimdi vereceğimiz birkaç ipucu sayesinde oldukça kolay ve dikkat çekici kombinlere imza atmanız an meselesi!

Balıkçı Yaka Basic Kazaklar

Bir kombinde öne çıkan parçanın alt giyim ürünü olmasını istiyorsanız yapacağınız seçimleri basic modellerden yana kullanmak iyi bir tercih olacaktır. Vücudu saran yapısıyla hem hatların belirginleşmesine hem de gözleri kahverengi pantolonunuzun üzerinde toplayabilirsiniz. Oldukça hoş bir ahenk oluşturmak isterseniz yine toprak tonları kullanabilirsiniz. Fakat burada dikkat etmeniz gereken detay, pantolonunuz ile aynı tonu kullanmamak olmalı. Daha açık ya da daha koyu tonlarda kullanacağınız basic kazaklar ile güzel bir geçiş elde edebilirsiniz.

Salaş ve Dökümlü Kesimler

Dört mevsim kullanabileceğiniz kahverengi pantolonlar için salaş kesime sahip üst giyim ürünleri tercih edebilirsiniz. Kimi zaman oversize bir t-shirt ile kimi zamansa dökümlü bol kazak modelleriyle ideal görüntüye kavuşabilirsiniz. Vücudu sarmayan ve hatları daha az belli eden bu giysiler kahverengi pantolonunuz ile beraber kullanıldığında oldukça doğal ve naif bir tarz elde etmenize yardımcı olabilir.

Vazgeçilemeyen Bir Klasik: Beyaz Gömlekler

Birbirinden şık ve tarz beyaz gömlek modelleriyle kombinlendiğinde harikalar yaratan bir pantolon varsa bu kesinlikle toprak tonlarındadır. Hem esmer hem de beyaz tenlerde belirgin bir kontrast yakalamayı sağlayan bu ikili adeta birbirleri için yaratılmıştır. Özellikle kullanabileceğiniz ekstra bir bel detayı ile birlikte de görünümünüzü destekleyerek kombininizi zenginleştirebilirsiniz.

Yeni Trend: Halter Yaka Bluzlar

Omuzların güzelliğini beğenilere sunan halter yaka detayları son zamanlarda hızlı bir ivme yakaladı. Çoğu markada kendine yer bulan bu bluz modelleri yavaş yavaş da dolaplarda yerlerini almaktadır. Siz de bu yeni trendi kolayca kahverengi pantolonunuza uyarlayın. Pantolonunuzun tonunu göz önünde bulundurarak yapacağınız renk tercihi ile birlikte bahar ve yaz aylarına hızlı bir giriş yapın.

Birbirinden Eğlenceli Baskılar

Eğer amacınız daha sportif bir tarz yakalamaksa eğlenceli baskılardan yardım alabilirsiniz. Sokak modasının bir öncüsü haline gelen baskı detayları pek çok üst giyim ürününde kullanılmaktadır. Kimi zaman desenlerle kimi zamansa yazı fontlarıyla hayatımıza giren bu detaylar adeta bir joker parça niteliğindedir. Dinamik bir enerji yaratan bu modelleri bir de kahverengi pantolonunuz ile birlikte deneyin!
Etiketler: Kahverengi Pantolon Üzerine Ne Giyilir?
Mayıs 13, 2020
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız. tıklayınız.