Kargo Pantolon Kombin Önerileri

Kargo Pantolon Kombin Önerileri

Kargo pantolon modelleri özellikle son yıllarda yaygın olarak tercih edilmeye başlayan kıyafet türleri arasında yer almaya başladı. Genel olarak bol cepli, rahat ve geniş/bol yapısal özelliklerine sahip olan bu modeller, üst bölümde uyumlu kıyafetler ile tercih edildiği zaman son derece etkili bir görünün sağlamaktadır. Spor ve daha salaş bir giyim tarzını benimsemiş kişilerin rahatlıkla tercih edebilecekleri bu modeller günümüzde hemen hemen her kesimden kadın/erkek tarafından tercih edilmektedir. Kargo şort, etek ve tulum gibi alternatif modelleri sayesinde de bu tip kıyafet türleri için yapılacak kombinler merak konusudur. 

Çoğu kişinin ön yargıyla yaklaştıkları kargo pantolon modellerinin uygun üst giyim ürünleri ile desteklenmesinin ardından etkileyici bir görünüm kazanmak mümkündür. Sokak stilini yansıtmada etkili bir araç olan kargo pantolon, rengine, dokusuna ve tasarıma göre farklı kombinlerin yapılmasına neden olacaktır. Kargo pantolon denince akla ilk gelen yeşil renkli ve bol cepli modellerdir. Bu modellerin zincir detayları ve kemerler ile desteklenmesi halinde yaratacağınız etkiyi artırmanız da mümkündür. 

Kargo Pantolon Modelleri Nelerdir?

Kargo pantolonlar genellikle tek bir model ile anılsa da farklı birçok alternatifi bulunur. Özellikle son dönemde bu tip alternatif giyim ürünlerinin tercih edilmeye başlaması ve son dönemin dikkat çeken modalarından biri olan kargo pantolon, genel olarak yeşil, bol cepli ve bol, spor bir görünüme sahip pantolon türüdür. Günümüzde ise yeşil renk modellerinin dışında kamuflajlı modeller ve siyah, mavi gibi modelleri de çok sık tercih edilmektedir. Pantolon tercih edilirken dikkat edilmesi gereken temel unsurların kargo pantolon ürünlerinde de dikkate alınması son derece önemlidir. Kargo pantolon kombin tesettür giyimde zaman zaman tercih edilir. Bol görünümü ve vücut hatlarını saklaması nedeniyle tesettür giyim modasında da bu tip alternatif ürünlerin kullanıldığı görülmektedir. 

Birçok farklı şekilde kombinlenebilen bu ürünler arasında dikkat çeken modeller:

 • Kargo cepli zincir detaylı pantolonlar,
 • Paçası çıtçıtlı kargo tipi pantolonlar,
 • Kargo cepli kot etek modelleri,
 • Kargo cepli siyah modelleri,
 • Kemerli kargo cep pantolon vb.

Alternatif modelleri bir arada getiren kargo pantolonlar, kadınların ve erkeklerin tercih edebileceği ürünler arasında yer alır. Kadınların birçok farklı modelle kombinleyecekleri bu pantolon modelleri ile son derece etkili bir görünüme kavuşmaları mümkündür. 

Kadın Kargo Pantolon Kombinlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Sokak giyim tarzını benimseyen ve hem rahat, spor bir kıyafet tercihi yapmak hem de tarzını yansıtmak isteyen kadınlar için kargo pantolon modelleri sayısız ürünle kombinlenebilir. Özellikle bu tip pantolonları tercih edenlerin dikkat etmesi gereken en temel unsur model ve renk seçenekleridir. Crop top ve blazerlarla son derece etkili bir kombin yaratan kargo pantolon modelleri, ayrıca ayakkabı seçiminde de postal veya postal benzeri ürünlerin tercih edilmesi ile beklentilerin üzerinde bir görünüm sağlayacaktır. Ayrıca spor ayakkabı tercihleri de postal yerine yapılabilir. 

Kadın kargo pantolon modelleri ile etkili kombinler yapacakların dikkat etmesi gereken başlıca unsurlar:

 • Ayakkabı ve üst kombinlerinde renk seçimlerinin doğru yapılması.
 • Pantolon detayları ile uyumlu aksesuar kullanımı,
 • Straplez veya dar bluz kombinlerinde kolye kullanımı ve küpe seçimleri vb.

Temel unsurların dikkate alınması son derece önemlidir. Özellikle renk uyumlarını yakalamak için ürünler arasında renk tercihlerini doğru yapmak görünümü son derece zenginleştirecektir. Yeşil renk standart bir kargo pantolon modelinin üzerine beyaz veya siyah iki renk seçeneğinde straplez veya crop trop modellerin tercih edilmesi mümkündür. 

Yeşil Kargo Pantolon İle Uyumlu Kombin Önerileri 

Kargo pantolon modellerinin en temel ve belirgin özelliği renkleridir. Yeşil, haki renk modelleri ile dikkat çeken ve yaygın olarak bu modeller ile dikkatleri üzerine çeken kargo pantolon modelleri, yeşilin tüm tonlarında tercih edilerek etkili kombinler yapılmasına izin vermektedir. Yeşil renk ile uyumlu siyah ve beyaz renklerin tercih edilmesi mümkündür. Ayakkabı seçimlerinin de bu renk uyumlarına göre yapılması çarpıcı bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır. 

Yeşil veya haki renk bir kargo pantolon ile yaz kış etkili kombinler oluşturulabilir. Yeşil kargo pantolon kombinleri erkek ve kadınların ortak olarak tercih ettikleri giyim ürünleri arasında yer almaktadır. Bu tip kıyafetler ile kadınların tercih edebilecekleri kombinler:

 • Yeşil kargo pantolon üzerine siyah crop top ve postal/spor ayakkabı tercih edilebilir. 
 • Beyaz renk straplez veya dar bluzlar ile yeşil renk üzerinde etkili bir görünüm yakalanır. 
 • Kışın yine siyah renk kazak modelleri ile sade bir görünüm sağlanabilir. 

Kargo pantolon tercihlerinde en önemli detay ayakkabıdır. Özellikle alternatif ayakkabı modellerini kullanarak, kısa ve iplikli postal modelleri veya topuklu çizmeler ile çok daha farklı bir stil yaratılacaktır. Yaz kış rahat bir kullanıma sahip olan kargo pantolon, renklerine göre tercih edilecek etkili kombinlerin yaratılmasını sağlayacaktır. Kargo pantolon bayan modelleri arasından cazip alternatif modellerin de tercih edilmesi mümkündür. 

Kargo Pantolon Modellerinde Ayakkabı Seçimi

Kargo pantolon modellerini tercih edeceklerin dikkate alması gereken en önemli unsurlardan biri ayakkabı seçimleridir. Ayakkabının uyumlu renklerde ve tasarımda olması kıyafetin duruşunu ve etkileyiciliğini bir hayli artıracaktır. Örneğin postal ayakkabılar ile paçalarını içine sokarak benzersiz bir etki yaratılabilir. 

Beyaz renk spor ayakkabı modelleri kargo pantolon ile rahat bir kullanım elde etmenizi sağlayacaktır. Biraz daha gösterişli olmak ve iddialı bir görünüm yakalamak için bağcıklı topuklu ayakkabı modellerinin tercih edilmesi etkili olabilir. Kargo pantolon üzerinde uygulayabileceğiniz sayısız kombin ve ayakkabı tercihi bulunur. Sezonun en dikkat çeken modelleri arasında yer alan kargo pantolonlar, hayatın içinde daima aktif rol oynamayı seven ve dikkatleri üzerine çeken kadınların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Kargo pantolon kombinleri kapılılar için de son dönemde etkin ürünler arasında yerini almıştır. Her kesimden insanın tercih edebileceği bu modelleri yaz kış farklı ürünlerle kombinleyebilirsiniz.

Siyah Renk Kargo Pantolon Modelleri İle Şık Kombinler

Kargo pantolon deyince akla gelen ilk renk yeşil ve tonlarıdır. Ancak tercih edilen yeni renklerin de etki alanlarının son derece geniş olduğu görülüyor. Siyah kargo pantolon kombin önerilerine bakıldığında ise zaman zaman orijinal renklerin dışında çok daha şık ve etkili bir görünüm yarattığı görülüyor. Kargo pantolon modelleri arasından siyah renkleri tercih edenlerin görünümlerini güçlendirmek için siyah renk üzerine uyumlu t – shirt veya bluzlarla güçlü bir görüntü elde etmeleri mümkündür. 

Kargo pantolon kombinleri her zaman için kadınların alternatif ürünleri üzerinde denemelerini ve tüm seçeneklerde de etkili ve çekici bir görünüm kazanmalarını sağlamıştır. Siyah kargo pantolon ile yapılacak kombinler için de yine en temel etken doğru ayakkabıların seçilmesidir. 

Kargo Pantolon Modellerinde Renk Seçimlerine Dikkat

Kargo pantolon almadan önce kendiniz için en uygun renk ve model seçeneklerini incelemeniz gerekir. Yaygın olarak yeşil ve tonları tercih edilse de kombin önerileri sırasında siyahtan açık renklere, hakiden griye kadar farklı seçenekler yer alır. Seçeceğiniz renklere göre ayakkabı ve üst giyim için renklerin belirlenmesi gerekmektedir.

 

Bir önceki içeriğimize https://www.quzu.com.tr/blog/icerik/spor-sik-kombinler linkinden ulaşabilirsiniz.

 

Etiketler: Kargo pantolon ile kombin
Temmuz 14, 2020
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız. tıklayınız.