Pileli Etek Kombinleri

Pileli Etek Kombinleri
Mini, midi ve maksi gibi pek çok boy aralığına sahip pileli etekler hanımlar tarafından en sevilen etek modellerinin başında gelir. Yaz kış demeden dolaplarda kendine yer bulan bu giyim ürünü pile detaylarıyla öne çıkar. Dışa doğru katlanarak birbirinin üstüne gelen bu detaylar, eğer doğru kombinlenirse ortaya harikalar çıkarabilir. Minimal detaylar ile hayat bulan pileli eteğinizin tadını rüzgara karşı çıkarmak istiyorsanız siz de uyumlu bir kombine imza atabilirsiniz!

Basic T-shirtler

Pileli etek modelleri oldukça ihtişamlı ve göz alıcı giyim ürünlerinden bir tanesi olsa da kolayca spor kombinlerde kullanılabilmektedir. Bunun için de yardım alabileceğiniz en uygun üst giyim ürünü basic t shirtler olmaktadır. Kimi zaman v yaka kimi zaman da bisiklet yaka gibi detaylara sahip olan bu sade üst giyim ürünlerini yaz kış demeden kullanabilirsiniz. Böylelikle bahar aylarında serinliği sağlarken kış aylarında da fazladan alabileceğiniz bir dış giyim ürünü ile bu görüntüyü desteklerseniz. Arkadaşlarınızla buluştuğunuzda, temiz bir hava almak istediğinizde minimum çaba ile maksimum etkiyi ortaya koyabilirsiniz!

Etnik Desenler

Eğer sizin de vazgeçilmezlerinizden beri vintage tarz ise bu ikili tam da sizin için yaratılmış olabilir. Son yıllarda yavaş yavaş giyim sektörüne katılan etnik desenler kimi zaman geometrik şekillerle kimi zaman da baskılarla hayat buluyor. Bu etnik desenli giyim ürünlerini ise en güzel destekleyenlerden biri pileli etek modelleri oluyor. İster kısa ister uzun kullanabileceğiniz eteğinizin yanı sıra tercih edeceğiniz etnik bluz ve diğer aksesuarlar sıra dışı ve kendinize özgü bir tarza imza atmanıza olanak sağlar.

Şıklığın Simgesi: Gömlekler

Gömleklerin giyim dolaplarında kapladığı alan göz ardı edilemez. Pek çok kombinde yer alarak yardıma koşan bu kıyafetler geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kimi zaman baharı ayağınıza getirecek motiflerden kimi zamansa özenle işlenen nakışlardan meydana getirilirler. Sade ama asil havalarının yanı sıra neşeli enerjileriyle kullanılan gömlekler, pileli etek modelleriyle güzel bir birliktelik sağlayabilmektedir. Özellikle de bu ikili arasında bir renk uyumu ortaya konulduğunda adeta bir görsel şölen yaratılır. Gömleğiniz ve eteğiniz ile birlikte kullanacağınız fular ya da şapka gibi minimal unsurlar da tarzınızı güçlendirme konusunda size büyük fayda sağlayacaktır.

Salaş Kazaklar

Vücut hatlarını geri plana atarken şıklığı ön plana çıkaran salaş kazaklar, şu sıralar çok mu çok moda. Özellikle kayık yakalar ya da düşük omuzlarla daha da dökümlü bir forma getirilen bu üstler vücudun zarifliğini de gözler önüne serer. Hoş ve iç açıcı bir tarz yakalamak istediğiniz de salaş kazaklar ile kullanabileceğiniz pileli etek modelleri, hedefinize ulaşma konusunda size yardım edebilir. Aynı zamanda ikisinin de salaş bir forma sahip olması sanıldığının aksine fazla kiloları ortaya çıkarmaz. Vücut hatlarınızın dengesini koruyarak daha ince bir beden algısı sağlar.
Etiketler: Pileli Etek Kombinleri
Mayıs 14, 2020
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız. tıklayınız.