Sonbahar / Kış Kombin Önerileri

sonbahar,kış, sonbahar/ kış kombin önerileri,tüvit kumaş,tüvit elbise

COVID-19 sebebiyle yeterince evlerde kaldık. Şimdi, enerjini doğa ile bütünleştirerek dönüştürmenin tam zamanı… Endişelerini geride bırakıp enerjini toplamak ve motivasyonunu artırmak için sen de rutinlerini bozarak kendine yeni bir alan yaratabilirsin. Mesela, evlere kapandığımız dönemlerin acısını çıkarmak için tedbirleri elden bırakmadan kendini doğaya teslim edebilirsin. 😊 Bununla birlikte kombinine dahil ettiğin parçaların da modunu yükseltmesine izin verebilirsin. “Ama nasıl?” dediğini duyar gibiyiz!

Sorunu hızlıca yanıtlayalım. İkonik desenlerden ve doğanın renk paletinden ilham alan “Wild In Fashion” koleksiyonumuzu keşfederek sen de yeni başlangıçlar yapabilir, yorucu şehir hayatına meydan okuyabilirsin. Seni gündüzden geceye taşıyacak ve enerjini yenileyecek Wild In Fashion koleksiyonu ile sen de sonbahar/kış sezonuna iddialı bir giriş yapabilirsin. Yaz tatili sonrasında şehre ve işe dönüşüne adaptasyonunu kolaylaştırmak için doğadan ilham alan parçalarla gardırobunu yenileyebilirsin.

Quzu Blog olarak hazırladığımız “doğadan ilham alan silüetler yaratmak için kombin önerileri” yazımız ile sen de kendini yeniden keşfe çıkabilirsin. Wild In Fashion koleksiyonu yeni bir sen yaratmak için fazlasıyla hazır! 😊

  1. Floral Desenler: Daha Dinamik ve Daha Enerjik

Yeni bir sen için konfor alanını terk etme zamanı gelmedi mi? 😊 Daha dinamik ve daha enerjik bir ruh hali için ihtiyaç duyduğun doping floral desenli tasarımlarda saklı olabilir. Giydiklerinin de ruh halini doğrudan etkilediğini hesaba katarsak Wild In Fashion koleksiyonundaki çiçek desenli parçalar tam senlik demektir! Toprak tonlarının sakinleştirici etkisiyle sen de kombinlerine güç katabilir, modernleşmiş ikonik desenlerle stil sahibi görünümler elde edebilirsin.

Kötü gün dostu jean’lerini bu stil oyununa dahil ederek, toprak tonlarıyla mavileri bir araya getirebilirsin. Seksapeli yüksek silüetler için mom fit jean’lerinle ya da yüksek belli kumaş pantolonunla floral desenli crop bluzlarını birleştirerek tüm meraklı bakışları üzerinde toplayabilirsin.

Floral etkiyi artırmak istiyorsan Wild In Fashion koleksiyonunda yer alan mini elbiselere bir şans verebilirsin. Doğayla bütünleşen toprak tonlarıyla bir tabloyu andıran çiçek desenlerini bir araya getirerek sokak modasına yön verebilirsin.

  1. Trend Alarmı: Western Etki

Her sezon olduğu gibi bu sezonda da değişmeyen, yıllar geçse de asla eskimeyen ve tahtından asla düşürülemeyen moda trendleri var. Evet evet, Western etkili parçalar yeni sezonda da bizimle… Hem de tahmininden daha güçlü şekilde geliyor. İşte tam da bu sebeple doğadan ilham alan şehirli kadın demişken vahşi batı rüzgarından bahsetmesek olmaz! Vahşi Batı denilince aklına gelen ikonik parçaların sivri burun çizmeler ve botlar olduğunu tahmin ediyoruz ancak onu tamamlayacak büyük şapkalar ve kemerler de bu havayı yaratabilmek için olmazsa olmaz yardımcıların… 😊

Ancak hepsi bunlarla sınırlı değil… Wild In Fashion koleksiyonunda da bulabileceğin püskül detaylı gömlekler, geçtiğimiz sezondan bu yana önlenemez yükselişini sürdüren cow print pantolonlar ile sen de Western etkili kombinler yaparak stil hanene artı puan yazdırabilirsin. Western etkinin dozunu artırmak için toprak tonlarındaki deri blazer ceketlerle ve deri pantolonlara bir şans vererek iddialı tavrını ortaya koyabilirsin.

Savaşçı ruhunu kombinlerine yansıtmak istiyorsan doğadan ilham alan renklerle Vahşi Batı’ının ikonik desenlerini iş birliğine davet edebilirsin.

  1. Zamansız ve Nostaljik Parçalar: Tüvitler

İkonik ve zamansız bir stil peşindeysen gardırobuna mutlaka dahil etmen gereken parçaların başında tüvitler geliyor! 😊 Cool’luk ve zarafet arasındaki ince çizginin tam üzerinde durmak ve iddialı bir görünüm yaratmak istiyorsan sen de nostalji rüzgarı estiren tüvit detaylı parçaları kombinlerine dahil edebilirsin.

Zamanlar arası yolculuğunda sana tartışılmaz bir şıklık katacak bu joker parçaları ister tek tek, istersen de set halinde kullanabilirsin. Wild In Fashion koleksiyonunda da sıklıkla karşına çıkacak tüvit ceketler, etekler ve elbiselerle modern ve güçlü bir duruş sergileyebilirsin. Tüvit detaylı elbiseni ister tek başına istersen de poplin bir gömlekle kombinleyerek zevkli seçimlerini ortaya koyabilirsin.

Daha asi bir görünüm yaratmak için tüvit kumaştan eteğinle deri ceketini bir araya getirebilir, sokağın ritmine ayak uydurabilirsin.

  1. Cool ve Asi Tavır

Yoğun şehir hayatında cool ve asi tavrını korumak için gardırobuna dahil edebileceğin trend parçaları senin için “Wild In Fashion” koleksiyonunda bir araya getirdik. Modunu yükseltecek baskılı tulumlar, crop tişörtler, mini etekler ve deri ceketler…

Mevsim geçişlerinin olmazsa olmazı deri ceketlerle asi tavrını ortaya koyarken, palazzo pantolonlarınla silüetini yumuşatabilirsin. Cool ve asi tavrına şık dokunuşlar yapmak istersen tüvit kumaşlı eteğini bu stil oyununa dahil edebilirsin. Günlük kombinlerinde rahatlıkla tercih edebileceğin basic crop tişörtünle mini eteğini bir araya getirerek konfor alanını genişletebilirsin. 😊

Dünyada fazlasıyla ses getiren “La Casa De Papel” dizisiyle birlikte yeniden gündeme gelen tulumları şehre ve mevsime uyarlayarak toprak tonlarında tercih edebilirsin.

 

 

Sen de yeni başlangıçlara imza atmak ve sonbahar/kış sezonuna iddalı bir giriş yapmak için “Wild In Fashion” koleksiyonuna göz atabilir, doğanın savaşçı ruhundan ilham alabilirsin. Şimdi, kendini yeniden keşfe çıkma zamanı!

Etiketler: sonbahar,kış, sonbahar/ kış kombin önerileri,tüvit kumaş,tüvit elbise
Ağustos 31, 2021
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız. tıklayınız.