Sonbahara Kadife Dokunuşlar

Sonbahara Kadife Dokunuşlar

Sonbahara kadife dokunuşlar ile nostaljik havayı modern zamana taşıyabilirsiniz. Kadife dokusu modada zamansız parçalar arasında yer almaktadır. Belirli sezon aralıkları ile muhakkak moda trendlerinde yerini alır. Yeniden gündeme gelme zamanı geldi çattı! Kadifenin yumuşacık dokusu ile beraber tarzınızın tamamlayıcı unsurunu nostalji ile birleştirerek bir arada elde edebilirsiniz. Bu yumuşacık dokunun sizi sarıp sarmalamasına izin verin!

Tarzınızı kadife parçalar ile baştan aşağıya doldurabileceğiniz gibi sadece birkaç kadife unsur ile renklendirme hakkınız da bulunuyor. Tercih tamamen sizin! Moda olan trendlerin dışında kişilerin kendilerini nasıl rahat hissettikleri ve nasıl daha rahat ifade ettikleri de göz önünde bulundurulmalıdır.

Yeni Başlangıçların Mevsimi Sonbahar Kadife ile Daha Romantik!

2020 sonbahar modası incelendiği zaman en göz alıcı ve iddialı parçaların başında kesinlikle kadife doku gelmektedir. Kadife senelerdir sürekli olarak kullanılan ve kadınların/erkeklerin dolaplarında zamansız parçalardan biri olan ürünlerdendir. En kısa sürede siz de gardırobunuza nitelikli bir kadife parça ekleyerek şıklığı romantizm ile birleştirme ve sonbahar ruhuna bürünme imkanını elde edebilirsiniz. Sadece bir etek ile olabileceği gibi kullanılan küçük bir fular ile de tarzınıza kadife dokunuşu entegre etme imkanınız bulunuyor!

Renkleri Aktif Olarak Kullanın!

2020 2021 sonbahar kış modası denildiği zaman akla muhteşem gülkuruları ve kiremit renkleri gelmektedir. Bu harika renklerin yanı sıra daha iddialı olan türkuaz ve ayrıca altın sarılarını da kullanabilirsiniz. Trendler incelendiği zaman son senelerde uyum içerisinde renklerin sunulmasının artık çok da önemli olmadığı fark ediliyor. Asıl öneli olan bir bütünsellik ve geçiş oluşturmak.

Örneğin dilerseniz oldukça iddialı bir bordo ile altın rengini de beraber kullanabilirsiniz. Gardırobunuzdaki iddialı parçaları gözden geçirmenin tam zamanı! Harika bir dokuyu tarzınıza dahil etmek için sonbaharın kadife modası sizin için harika bir tercih olacaktır!

Renklerin geçişini dilediğinizi gibi tamamlayın. Hiçbir sınıra uymak zorunda değilsiniz. Dilediğiniz gibi renkleri tarzınıza entegre edin. Eğer çok soft renkler kullandıysanız eklediğiniz aksesuarlar ile tarzınızı daha canlı bir hale getirme imkanını yakalayabilirsiniz. Bu dokunuşları yaparken kadifenin muhteşem dokusu sizin romantik ambiyansınızı korumanıza da yardımcı olacaktır!

Muhteşem Dokulu Etekler!

Kadife etek modelleri sonbaharın adeta zirve ürünü! Kısa mini etek düşünün. Kadife olarak hiç tahayyül ettiniz mi? Bu muhteşem ürünler sayesinde basic giyim yaratmak mümkün. Sadece bir gömlek ya da tshirt ile şıklığı yakalama imkanını elde edebilirsiniz. Etekleri kombinlerken dikkat etmeniz gereken hususlar;

  • Eteklere gelince, mini ve midi etek olmak üzere farklı alternatifleri bulunuyor. Dileyen kişilerin daha uzun boylu ya da bilek hizasında olan modelleri kullanma hakkı da vardır.
  • Kombinlenmesinin kolaylığı göz önünde bulundurulduğu zaman mini modellerin neden daha sık kullanıldığı net olarak anlaşılıyor.
  • Eteklerin muhteşem dokusu kemerler ya da ek metal aksesuarlar ile vurgulanabilir. Son dönemlerin en nitelikli parçalarından olan bel kolyeleri ile crop top bir basic seçerek kadife eteğinizi kombineleme imkanını elde edebilirsiniz. Yakalayacağınız görünüm 2020 modasından kopmadan romantik havayı korumanıza yardımcı olacaktır!

Bu detaylara dikkat ederek şuana kadar elde ettiğiniz en göz alıcı görünümlerden birine imza atacaksınız. Harika sistem özellikleri ve muhteşem tarzı sizin için vazgeçilmez konumda!

Elbiseden Vazgeçemeyenlere Özel Parçalar!

Elbise elbise modelleri sayesinde davetlere katılmak ya da günlük aktivitelerde rahat edeceğiniz parçaları tercih etmek sizin için çok daha kolay olacak! Sunulan elbise modelleri ve çok daha fazlası ile alakalı olarak en temel kriter kesinlikle doku olmalıdır. Kadifenin dokusu ince ise elbisenin daha tok bir görünüme sahip olabilmesi için kesinlikle astar kullanımına yer verilmelidir. Sunulan bu astar kullanımı ile hem iç gösterme sorununun önüne geçilir hem de kadifenin daha tok bir duruşa sahip olması mümkün kılınır.

Kadife elbiseler kullanıldığı zaman hali hazırda kendinden dokulu bir kumaş söz konusu olduğu için aksesuarların daha az dokulu seçilmesi gerekiyor. Örneğin kadife elbise ile çok iddialı altın aksesuarların kullanılmasının bir derece göz yorucu olabileceği de göz önünde bulundurulmalıdır. Elbiseden vazgeçemeyen kişilerin bu tür aksesuar seçim detaylarında temkinli olmaları gerekiyor. Dokulu olan deri gibi diğer türlerde de aynı hassasiyetin gösterilmesi gerekir.

Sonbaharın Parlayan Yıldızı Kadifeler!

Kadife modası incelenirken özellikle sonbaharın hafif serinleyen havası ile tam bir bütünlük arz ettiği fark edilmektedir. Sonbaharın parlayan yıldızı olan kadifelerin kullanımı sırasında bakım konusunda da dikkatli olmalısınız. Özellikle ütüleme işlemleri sırasında sadece kişilerin ters çevirerek kıyafetlere o şekilde ısı temas ettirmesi gerekir. Aksi takdirde kadife dokusunda bozulmalar meydana gelebilir.

Bu alanda alınabilecek bir diğer önlem de makinede diğer dokulu kumaşlar ile bir arada yıkanmaması ve yüksek sıcaklığa maruz bırakılmamasıdır. Kadifelerde uzun süre boyunca güneş ışınlarına maruz kaldıkları zaman renklerde solma da yaşanabiliyor. Bu tür detaylar göz önünde bulundurularak kıyafetler kullanıldığı zaman elde edilecek olan uzun ömürlülük bir kademe daha artış gösterecektir. Siz de modayı takip ederken aynı zamanda satın aldığınız ürünlerin uzun ömürlü olması için de uygun alt yapı hazırlanmış olur.

Sonbahar Modası Aksesuarlara da Yansıyor!

Sonbaharda moda olan kumaşlar arasında kadife başı çekiyor! Sadece kıyafetlerinizde değil direkt olarak aksesuarlarınızda da sorunsuz şekilde kullanma hakkınız bulunmaktadır. Küçük bir kadife küpe ya da üzerinize alacağınız kadife bir şal ile muhteşem bir görünüm kazanabilirsiniz. Tüm kombini kadife parçalardan oluşturmak göz yorucu ve ağır olacaktır. Bu nedenle küçük dokunuşlar yaparak hem şıklığı yakalayabilir hem de romantik moda tutkunu tarafınızı aynı anda memnun bırakma imkanını elde edebilirsiniz!

 

Bir önceki içeriğimize https://www.quzu.com.tr/blog/icerik/modasi-gecmeyen-stil-leopar linkinden ulaşabilirsiniz.

Etiketler: kadife
Eylül 24, 2020
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız. tıklayınız.