Spor Dokunuşlar ile Tarzınıza Dinçlik Katın!

Spor Dokunuşlar ile Tarzınıza Dinçlik Katın!
Şu ana kadar günlük hayatın ritmine ayak uydurma konusunda sıkıntılar yaşıyorsanız spor tarzınız ile beraber hız kazanabilirsiniz. Kısa bir süre içerisinde kombinlerinize spor ve rahat parçalar ekleyerek muhteşem bir günlük ritmi yakalayabilirsiniz. Spor kombinler sadece spor aktivitelerinde değil aynı zamanda günlük hayatın akışı içerisinde de sizi memnun edecektir. Bu muhteşem tasarımlardan başlayarak küçük spor sırt çantalarına kadar her aşamada şıklığınızı yeniden vurgulama imkanını elde edebilirsiniz.

Günlük Hayatın Ritmini Yakalayın!

2020 spor giyim modası incelendiği zaman özellikle hareket kabiliyetini pekiştiren muhteşem ürünler olduğunu görebilirsiniz. Bu ürünlerden bazıları;

  • Spor dokunuşları tamamlarken son dönemlerde en sevilen seçenek kesinlikle bilek kısımları lastikli olan eşofman modelleridir. Bu modeller ile koşu yapmak çok daha kolay bir hale gelmektedir.
  • Kalıpların tam manası ile vücut tiplerine uygun hazırlanması sebebi ile herhangi bir sorun yaşamadan muhteşem bir hareket kabiliyeti kazanırken aynı zamanda şıklığınızı ve sportif görünümünüzü günlük hayata entegre edebileceksiniz.
  • Sevilen bir diğer parça da crop top ürünleridir. Bu crop top ürünler ile beraber kısa bir süre içerisinde kotlarınızın üzerine ne giysem sorusunun yanıtını hazırlamış olacaksınız. Hafif bol kesimleri ile beraber hem hareketinizi sıkıntısız şekilde yapabilir hem de şıklıktan taviz vermeden aktivitelere katılabilirsiniz.

Fiyat skalası bakımından da her segmente uygun farklı alternatifler kendini göstermektedir. Sunulan bu harika ürün skalası içerisinden kendi bütçenize uygun marka tercihlerini tamamlama hakkınız bulunuyor.

Renklere Dikkat!

Spor kıyafetleri modası renkler konusunda da oldukça göz alıcı bir skala oluşturmaktadır. Özellikle canlı renklerin bir arada kullanımı konusunda harika bir alt yapı hazırlanmıştır. Siz de renkleri harika bir şekilde kombinlerinize dahil ederken aynı zamanda spor parçalarınızı günlük hayatınıza da bu muhteşem renkler sayesinde entegre edebilirsiniz.

  • Neon renkler son dönemlerin en sık kullanılan seçenekleri arasındadır. Özellikle neon yeşil, sarı ve turuncu tonlarının kombinlerin vazgeçilmez parçalarından biri olduğu görülüyor.
  • Tüm kombininizde olmasa dahi en azından kombininizin bir parçasında bu renklere yer vermeniz sizin için harika bir tercih olacaktır!

Alternatifler Göz Dolduruyor!

Renklerin kullanımı ile alakalı bir diğer memnun edici husus da alternatiflerin sunulmasıdır. Örneğin neon renklerin kullanılmadığı zamanlarda direkt olarak pastel renklerden yana tercihinizi yapma gibi bir hakkınız da bulunuyor. 2020 senesinde pastel renkler de harika bir görünüm ile kıyafetlerde ayakkabılarda kullanılmaya devam etmektedir.

  • Klasiklerden vazgeçemeyen kişiler için siyah ve beyaz alternatiflerine de tabi ki yer veriliyor. Hem günlük hayatta hem de spor aktivitelerinde daha minimal bir duruş sahibi olmak isteyen kişiler için siyah ve beyaz alternatiflerin daha doğru bir tercih olacağı da fark ediliyor.

Spor ürünlerin yıkanması sırasında bu renklerin korunması için çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Çok sıcak derecelere maruz kaldığı zaman spor kıyafetlerin hem dokularında bozulma meydana gelebilmektedir hem de renklerde solma oluşabilir. Bu yıkama işlemleri sırasında bakım talimatlarının dikkate alınması sizin için çok önemli olacaktır.

Muhteşem Spor Sutyen Modelleri Sizi Bekliyor!

Spor kombinler kapsamında sevilen bir diğer parça da spor sutyenlerdir. Bu alanda kadınların vazgeçilmez seçeneği olan spor alternatifler rahatlıkları kadar şıklıkları ile de göz kamaştırmaya devam ediyor. Sadece spor aktivitelerinde değil aynı zamanda günlük aktivitelerde de sorunsuz şekilde kullanıma alma hakkınız vardır. Günlük hayatınızda renkli sutyenler ile boyun kısmı ve omzu dekolteli olan seçenekleri tercih ederek spor sutyeninizin şıklığını da vurgulayabilirsiniz.

Bu modellerin en sık tercih edilen alternatifi ise kesinlikle sırt kısmında çapraz detaylar bulunan ürünlerdir. Bu sırt dekoltesi ile harika bir görünüm elde etmenizi mümkün kılmaktadır. Muhteşem spor sutyen modelleri ile beraber şıklık kadar rahatlığı da tek bir dokunuş ile elde etme imkanını yakalayacaksınız!

Spor Materyallerde Sağlıklı Dokunun Seçilmesi Çok Önemli!

Spor kıyafetlerin hazırlanmış oldukları kumaşların çok özenli bir biçimde seçilmesi gerekiyor. Hazırlanan ürünlerin kesinlikle nefes alan kumaşlardan imal edilmesi gerekmektedir. Nefes alan kumaşlar sayesinde spor aktivitesi sırasında sorunsuz bir biçimde ter dengesi sağlanacak ve kötü koku oluşumu da önlenecektir.

Tabi ki tercih edilen kumaş dokusunun dermatolojik olarak da onaylanmış olması gerekiyor. Ancak bu onay ile beraber sorunsuz bir tasarım şekillendirilecektir. Hızlı ve muhteşem tarzın bir parçası olarak verimliliğin tadını spor materyallerin harika dokusu ile çıkarma imkanını elde edeceksiniz. Spor kıyafetler rahatlık kadar sağlık konusunda da hassas bir duruş sergiliyor!

Spor Çanta Modelleri Sizi Bekliyor!

Spor çanta modelleri ile beraber harika bir tasarımın tadını çıkarma imkanını elde edebilirsiniz. Spor aktivitelerinizde tüm malzemelerinizi en şık ve göz alıcı şekilde taşımanız için özel tasarımlara yer verilmiştir. Bu harika görsel unsurlar günlük hayatta da memnuniyet uyandıracak!

Spor Ayakkabılarınız ile Harika Rahatlığın Tadını Çıkarın!

Quzu spor kıyafet modelleri ile kombinleyeceğiniz spor ayakkabılara da çok dikkat etmeniz gerekiyor. Seçmiş olduğunuz bu ayakkabıların ayağın anatomik yapısı ile uyumlu olmasının yanı sıra model bakımından göz alıcı detaylar içermesi de memnun etmektedir. Spor ayakkabılarınızı kullanırken ayak yapınızı destekleme imkanını elde edeceksiniz. Günlük hayatın koşuşturması içerisinde ayak ağrılarına maruz kalmamak için muhteşem bir fırsat olacaktır.

Ayakkabıları tercih ederken son senenin trendi olan neon renklere de bir göz atabilirsiniz. Neon renkler ile beraber çok basic parçaları bir araya getirmiş olsanız da tarzınıza oldukça vurucu bir parça ekleme imkanını da yakalayacaksınız. Spor ayakkabıların rahatlığının hiçbir farklı model ile ölçülemeyecek kadar yüksek olduğu aşikar!

 

Bir önceki içeriğimize https://www.quzu.com.tr/blog/icerik/sonbahara-kadife-dokunuslar linkinden ulaşabilirsiniz.

 

Etiketler: spor kıyafetleri
Eylül 24, 2020
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız. tıklayınız.