Yakası Açık Bluz Nasıl Kapatılır?

Yakası Açık Bluz Nasıl Kapatılır?
Bluz modeleri her kombinin kurtarıcısı olabiliyor. Özellikle madonna yaka veya düşük omuzlu, omzu açık bluz modelleri her sezona damga vurmaya devam ediyor. Kadınların severek tercih ettiği omuz dekolteli bluzlardan sıkıldıysanız ve kapatma yöntemlerini kullanarak değerlendirmek istiyorsanız sizler için hazırladığımız püf noktaları dikkate alabilirsiniz. Aynı durum yakası açık bluz modelleri için de geçerlidir. Eğer dekolte giyinmekten hoşlanmıyor ve yaka kısmı dekolteli bluzlarınızı biraz daha kapatmak ve bu şekilde kullanmak istiyorsanız yine önerilerimizi dikkate alarak şahane kombin malzemesi olarak dekoltesiz bluzlar elde edebilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız yakası açık bluzları kapatma yöntemleri ve çok daha fazlası içeriğimizin devamında yer alıyor. Ayrıntılar sizlerle…

Dekolte Kapatıcı Ürünleri Tercih Edebilirsiniz

Açık yakalı bluz modelleri kapatmak için kadınların başvurduğu ilk yöntem dekolte kapatıcı ürünler oluyor. Bu ürünler genelde bluza takılan ek bir parça olarak satışa sunuluyor. Her yerde farklı modellerini bulmanız mümkündür. Bluzu giydikten sonra göğüs ve yaka kısmının kapalı olmasını hedefleyen dekolte kapatıcı ürünlerin kullanımı da son derece kolaydır. Sağ ve sol kısmında klips bulunan dekolte kapatıcıları bluzunuza takarak rahat bir şekilde giyebilirsiniz. Dantel işlemeli, sade ya da farklı desen ve renklerle çok sayıda dekolte kapatıcı ürün bulmanız mümkündür.

Tüller İle Bluzlarınızı Kullanılır Hale Getirin!

Eğer dikişten anlıyorsanız ve elbiselerinize ufak dokunuşlar yaparak farklı tasarılar ortaya çıkarmayı seviyorsanız bu yöntemi de çok seveceğinizden emin olabilirsiniz. Yaka kısmını çok açık bulduğunuz bluzların kumaş ve dekolte oranına göre doğru bir kumaş seçimi yaparak dikebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse tül ya da şifon kumaşları bluz renginize göre bularak, dekolte kısmı kadar kesip elde ya da dikiş makinesinde dikip rahatlıkla giyebilirsiniz. Bu hem hoş bir görüntü yaratacak hem de hiç kimse dekolteyi kapattığınızı anlamayacaktır! Çünkü tül veya şifon kumaş bluzun bir parçası kadar doğal duracaktır.

Kat Kat Giyinme Modası İle Dekolte Kapatın

Özellikle 2019-2020 sezonunda salopetlerin ya da bluzların altına dar bluz ve atletlerin sıklıkla giyildiğine şahit olmuşsunuzdur. Yılın modası haline gelen bu yöntemi dekolte kapatmak için de tercih edebilirsiniz. Yakası açık bluz modellerinin altına ip askılı ve ön şerit kısmı dantelli atlet modellerini giyerek de dekoltelerin tümünü kapalı ve daha zarif hale getirmeniz mümkündür. Burada da dikkat etmeniz gereken en önemli şey kesinlikle renk ve kumaş uyumudur. Siz de yakasını açık bulduğunuz bluzlarınızı giyebilmek için yukarıda sizler için hazırladığımız dekolte kapatma yöntemleri ile değerlendirebilirsiniz. Hem tarzınızdan ödün vermeden hem de zarif ve doğal görünecek şekilde kapatma yöntemlerini uygulayabilirsiniz. Önerilerimizin dışında tercih edebileceğiniz dekolte kapatma yöntemleri de olabilir. Ancak en sık tercih edilen yöntemleri sizler için kaleme alarak sunduk.
Etiketler: Yakası Açık Bluz Nasıl Kapatılır?
Mayıs 28, 2020
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız. tıklayınız.