Düğmeli Bluz Modelleri

Klasik ve şık bir görünüme modern hareketli çizgileri sayesinde daha farklı bir hava getiren düğmeli bluz modelleri.
 • Düğmeli Bluz Düğmeli Bluz
   
   

  Unutulmaz klasiklerden birine modern bir hava kazandıran düğmeli bluz modelleri Quzu farkıyla sizlerle! Alanında uzman çalışanlarımızdan oluşan profesyonel ekiplerimiz, farklı tarzları uyum içerisinde bir araya getirdikleri bluz tasarımlarımızı, kadınlar için özenle hazırlamıştır. On yıllardır kadınların gardıroplarında yer alan eski bir tarza, yeni bir hava katmıştır. Modern bir dokunuşa sahip bluz modellerine, bu sayfadan ulaşabilir, Quzu ile tarzınızın sınırlarını genişletebilirsiniz.

  Son Moda Düğmeli Bluz Modelleri

  Sizlerle buluşturduğumuz düğmeli bluz modelleri tasarım ve renk açısından olduğu kadar desen açısından da farklılıklara sahiptir. Sade bir şıklığa ulaşmak istediğiniz zamanlar için düz renk seçenekleri, daha dinamik bir görünüm aradığınız zamanlar içinse çiçek gibi çeşitli desenlerle bezenmiş modeller yer almaktadır. Ürün portföyümüzdeki bu farklılıklar herkesin kendi tarzına uygun bir ürüne ulaşmasına imkân yaratır. Ürünlerin özel sayfalarından beden ölçüleri ve kumaş özellikleri gibi çeşitli bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca sizler için hazırlanmış ürün fotoğraflarından genel duruşlarını da görebilirsiniz. Sayfamızda yer alan ürün portföyümüzden tercihinizi yaptıktan sonra tek yapmanız gereken konforlu alışveriş sürecinin tadını çıkartmak. Alışveriş süreci, ürünler veya markamız hakkında aklınıza takılan sorular için iletişim bilgilerimizden bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Kol Düğmeli Bluz Tasarımları

  Klasik bir şıklığa daha sportif bir hava kazandıran kol düğmeli modeller, sevilerek tercih edilen tasarımlar arasında yer alır. Farklı tarzları uyum içerisinde bir araya getiren bu tasarımlar, bu özellikleri sayesinde farklı tarzda giyim parçalarıyla uyum gösterebilir. Kombinlemesi çok kolay ve bir o kadar da eğlencelidir. Hakim yaka veya v yaka gibi farklı seçeneklerle sunulan tasarımlarımız, sizin için rahatlığı ve zarafeti bir araya getiren tasarımlara sahiptir. Sayfamızda yer alan bluzlarda son trendlere uygun olarak hazırlanmış karpuz kol detaylarına sahip model seçenekleri de yer almaktadır. Moda akımlarına ve değişen zevklere göre sürekli olarak değişip gelişen ürün portföyümüz, sizlere en iyisini sunmak hedeflenerek hazırlanır. Tarzınızı farklı bir seviyeye çıkartırken internet üzerinden alışverişin rahatlığını yaşamak istiyorsanız markamız sizlerin yanında. Müşteri dostu site altyapımız, alışveriş sürecini sizler için olabilecek en konforlu hale getirir!

Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız. tıklayınız.