Kuruluş
2010
Türkiye
İstanbul
Çalışan
64
QUZU HAKKINDA
Dolabında yer alan her bir Quzu tasarlanırken, kalıplara sığmadan, özgürce yaratıldı. Sıcakta, soğukta, yağmurda, güneşin içini ısıttığı o en muhteşem anlarda, kendini daha rahat ve iyi hissetmen için üretildi.
Hisset…
İçimizdeki o ışıltıyı ürettiğimiz her parçaya yansıtmak, içinde taşıdığın ışığın bir parçası olmak. Çünkü; o bluz, o triko, o gömlek hayatın tam da odağında seninle olmak istiyor. Bunun için izlediğimiz keyifli bir yol var. İçimizdeki o ışıltıyı ürettiğimiz her parçaya yansıtmak, içinde taşıdığın ışığın bir parçası olmak.
Sev…
Günün her saatinde her neredeysen hep sevdiğin yol arkadaşın olmak. Doğada yürürken, çalışırken, dostlarınla kahkahalar atarken, gece gündüz emek verdiğin o projeyi heyecanla sunarken, sabahın ilk ışıklarına kadar dans ederken hep yanında olmak. Hep rahat, hep şık ve her zaman sen olmak.
Keşfet…
Merak ettik, keşfettik, büyüdük daha da güzelleştik. “Yeni” her zaman heyecanlandırdı bizi, bitmeyen enerjimizle farklılıkların peşinden koştuk. Bazen eski zamanları özledik, geçmişten ilham aldık, zamansız parçalar tasarladık. Ama tüm bu zamanlarda aklımızda hep sen vardın. Durmayan, keşfeden, kendini yenileyen, göz alıcı tarzıyla Quzu ile bütünleşen. Taşıdığı her parçaya ayrı bir hava veren, sen. Şimdi bizim için çok daha keyifli bi' dönem başlıyor. Çünkü artık sana daha yakınız, quzu.com.tr ile hep online’nız.
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız. tıklayınız.