FW 19/20

coming soon

Quzu_FW_19-20-07-28.jpg

QUZU - Biz kimiz?

 

Toptan Giyim Sektörü’nün öncü markası Quzu, hazır giyim sektöründeki tüm ihtiyaçlara ve trendlere yönelik tasarımlarıyla, 2010 yılı Kasım ayından itibaren hayata geçirilmiştir. Kurulduğu ilk günden bu yana, markalara sunduğu kaliteli, güncel ve eşsiz seçeneklerle, adını tüm dünyada hızla duyurmaya devam etmektedir.

Tasarımlarına değişen dünya trendlerini yansıtarak, yeniliklerin Türkiye’deki öncüsü olmayı ilke edinen ve bu özel tasarımları kullanılan doğal ve kaliteli kumaşlar ile zenginleştiren Quzu, gün geçtikçe hazır giyim markalarının vazgeçemediği Toptan Giyim Markası haline geldi. Bugün dünyanın birçok noktasındaki moda mağazalarının vitrinlerinde, Quzu’nun tüm bu tasarımlarına rastlayabilir ve spor giyimden klasiğe, feminen bir çizgiden maskülen bir çizgiye uzanan, zengin bir ürün çeşitliliği ile karşılaşabilirsiniz.

Eğer siz de moda mağazanızı ya da online alışveriş kanalınızı hızla büyütmek, müşterilerinize memnun kalacakları bir moda deneyimi yaşatmak ve kadın giyim ticaretinde unutulmaz markalar arasında yer almak istiyorsanız, sipariş adına tüm detaylar için iletişim bölümünden, sosyal medya kanallarından bilgi alabilir veya Quzu’nun Merter’deki Toptan Satış mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

 
 

FW 19/20

 
Quzu_FW_19-20-07-13.jpg

Bizi takip edin: @quzu_official