Kemerli Tulum

Quzu'nun özenle tasarlanmış kemerli tulum koleksiyonu, sizlere stilinizi en iyi şekilde sergileme fırsatı sunuyor.
 Kemerli Tulum  
 
 

Kemerli Tulum Modelleri

Son dönemlerde hemen her yaş aralığında kadınlar, tek parça şeklinde olan ve son yılların en gözde trendi olan tulum modellerini tercih etmekteler. Öncelikle görünüm olarak hayli dikkat çekici olan, aynı zamanda rahat kullanımından dolayı gerek çalışanlar için gerekse sosyal alanda aktivitesi yoğun olanlar için bayağı ilgi görmektedir. Tulum modelleri arasında ilk akla gelen kemerli modeller, kullanıcıların girdikleri her ortamda ön planda olabilmeleri için, şık görünüme sahiptir. Oldukça kaliteli kumaştan yapılan bu kıyafet modeli, ayrıca özel günler içinde rahatlıkla tercih edilebilecek tarzdadır. Aynı zamanda her bütçeye uygun olmasından dolayı, arzu eden herkesin kolaylıkla satın alabileceği türdendir. Moda trendlerine baktığımızda, her geçen gün yeni tasarımların üretildiğini görmekteyiz. Genel olarak konfora önem verenler ve sürekli hareke halinde aktiviteler içerisinde olan kullanıcılar, bu tarz rahat giyim koleksiyonlarını tercih etmekteler. Bu kıyafet tarzının diğer bir özelliği ise her ortama uygun olması, moda trendleri arasında öncü olması ve en önemlisi zarafetine göre hayli ekonomik oluşudur.

 

Kemerli Tulum Modelleri Arasında Seçiminizi Yapma Zamanı

Tercih edeceğiniz bu tasarım sayesinde, kullanacağınız tüm aksesuarlar da daha göz alıcı olacaktır. Önemli olan doğru aksesuar seçimi yapmak ve elbiseyle birlikte kombin oluşturmaktır. Aynı zamanda bilindiği üzere, hangi kıyafet seçimi olursa olsun, tercih edilecek ayakkabı da hayli büyük öneme sahiptir. Eğer ayakkabı modelini de iyi şekilde belirlerseniz, aksesuar ve kıyafet bütünlüğüyle adeta kendinize has bir stil oluşturabilirsiniz. Tulumlar arasında tercih edilen kuşaklı tulum modeli de aynı şekilde birçok kullanıcı tarafından ön planda tutulmaktadır. Online alışveriş mağazası olan Quzu reyonunda yüzlerce farklı kıyafet ve diğer ürün portföyüyle, hemen her kesime uygun modelleri satışa sunmaktadır. Her türlü giyim tasarımlarını mağazamız üzerinden, en uygun fiyatlarla temin edebilir, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Moda trendine yeni bir soluk getiren firmamız, farklı renk ve desenlerle tamamen kaliteli malzemelerle üretilmiş ürünlerini sergilemektedir.

 

Kemerli Tulum Çeşitleri Alışveriş Sitemizde

Geçmişten günümüze birçok farklı kıyafet modelleri kadınların ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Günümüzde de içinde bulunduğumuz trendler arasında, desenli olarak beğeniye sunulan çeşitler hayli ilgi görmektedir. Göz alıcı renklerin kullandığı kadın tulum modelleri, ayrıca yaş sınırlaması olmadan, her kesime uygun biçimde düşünülmüştür. Birbirinden farklı görünümle modern bir zarafet sağlayan tulumlarımız, uzun yıllar dayanıklılığını sürdürerek ilk günkü yeniliğini korumaktadır. Gireceğiniz tüm ortamlarda farklı bir zarafet yaşamak istiyorsanız, bu ürün modeli tam da sizi yansıtacak türden önemli bir tasarımdır. Fiziksel olarak nasıl olursanız olun, bol paça ve bel tarafından kuşaklı veya kemerli olmasından dolayı rahatça kullanım sağlayabilirsiniz. Çok fazla rağbet gören bu kıyafet çeşidine sahip almak için, tüm ürünlerimizi inceleyebilir kendinize uygun gördüğünüzü sipariş verebilirsiniz.

 

Kemerli Tulum Fiyatları

Online alışveriş sektörüne giriş yaparken, önceliğimiz müşterilerimizin kolaylıkla sistemimizi kullanmalarını sağlamak ve aradıklarını kolayca bulabilmelerini sağlamaktır. Bu nedenle mağazamızın tüm alt yapı çalışmalarını tamamlayarak, dileyen herkesin rahatlıkla ihtiyaçlarını alabilmeleri için kolaylıklar düşünmekteyiz. Ürün kategorilerimizi incelediğinizde, her yaşa ve fiziki yapıya uygun ürün portföyümüzü oluşturduğumuzu görebilirsiniz. Ülkemizin tanınmış ve kaliteli markalarından oluşan ürünlerimiz, piyasa fiyatlarına göre hayli hesaplıdır. Konusunda uzman ürün araştırma ekibimiz, sürekli olarak yeni trendleri yakından takip etmekteler ve sürekli olarak yeni tasarımları müşterilerimize sunmaktalar. Ayrıca tulum kadın kullanıcıları içinde hem kolaylık ve hem şıklık bakımından en şık ürün olmaktadır. Bu nedenle birbirinden farklı modelleri bir araya getirerek, siz değerli müşterilerimize daha zengin ürünler sunmaktayız. Müşterilerimizin alım gücüne bir nebzede olsa yarar sağlayabilmek için, düzenli olarak indirim ve kampanyalar gerçekleştirmekteyiz. Yaptığımız bu önemli girişimler sayesinde, tüketiciler almak istedikleri ürünleri daha ekonomik bir biçimde almaktalar. Online alışveriş sitesi olarak firmamız, tüm sağlık koşullarını göz önünde bulundurarak, bu yönde hayli titiz davranarak ürünlerini müşterisine ulaştırmaktadır. İçinde bulunduğumuz tüm koşulları düşünerek, satışa sunduğumuz ürünleri, hijyen bir ortamda barındırmakta ve güvenli bir şekilde ambalaj yapmaktayız. Belirli düzey alışveriş sonrası kargo ücreti tamamen mağazamıza aittir. Bu sayede kapınızda aldığınız gibi ekstra hiçbir masraf etmeden tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kolay ödeme yöntemlerimizi kullanarak dilerseniz kredi kartı dilerseniz kapıda ödeme ile ürünlerimizi satın alabilirsiniz.

239,99TL KDV Dahil
299,99TL KDV Dahil
51,99TL KDV Dahil
129,99TL KDV Dahil
51,99TL KDV Dahil
129,99TL KDV Dahil
71,99TL KDV Dahil
119,99TL KDV Dahil
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız. tıklayınız.