Mayo

Her yeni sezona damgasını vuran farklı model seçeneğindeki ürün kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Geniş ürün koleksiyonu ve kullanım rahatlığı sağlayan mayo modelleri Quzu online alışveriş mağazasında seçkin tasarımlar sunmaktadır.
Mayo 
 
 

Mayo Modelleri Ve Vücut Tipine Göre Seçim

Yaz mevsiminin başlamasıyla ihtiyaç listesine giren birçok ürün çeşidi vardır. Bunlar içinde önemli bir plaj giyim çeşidi olan mayolar da girmektedir. Her yeni sezona damgasını vuran farklı model seçeneğindeki ürün kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Geniş ürün koleksiyonu ve kullanım rahatlığı sağlayan mayo modelleri Quzu online alışveriş mağazasında seçkin tasarımlar sunmaktadır. Yaz dönemi başlamadan önce hazırlıklar başlar. Özellikle tatillerin bu mevsime denk getirilmesine özen gösterilir. Çocuklu aileler için de en uygun mevsim yazdır. Okulların tatile girmesiyle hummalı bir hazırlıkla birlikle heyecan da yaşanır. Kadınlar her sezon yenilenen ürünler i takip etmekten heyecan duyarlar. Sitemizin sezon başında yenilenen ve sürekli güncellenen ürünler de bu heyecanlı bekleyişe noktayı koyar. Birçok farklı tarzda ve renkte görücüye çıkan modeller içinden seçim yapmak biraz zor gibi görünse de geniş ürün seçeneği içinden hemen tercihinizi yapabilirsiniz.

 

Yüzmeye uygun olarak tasarlanan mayolar vücudunuzu tam sarmalıdır. Plaj giyimin önemli birer parçası olan mayo bikini bayanların şıklığını tamamlamada marifetlidir. Farklı aksesuar çeşitleriyle tamamlanan ürünler, plajda veya havuzda tarz sahibi olan kadınlara hitap eder. Plaj çantanızda olmazsa olmazlar içinde yer alırlar. Birçok renk ve tasarım içinde olan ürün mayo bikini, korseli, toparlayıcı ve farklı şekillerde değişiklik gösterir. İhtiyacınız olan parçaya kolayla ulaşmak için Quzu online satış sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bilindiği gibi teknoloji ve yenilikler tekstil sektörünü de etkilemiştir. Mayolar için özel üretilen kumaşlar sayesinde hızlı kuruma özelliği de vardır. Havuz veya denizden çıktığınız zaman üzerinizdeki parçanın kumaşı hemen kuruduğundan size apayrı bir konfor da sağlar. Bedeninize göre seçim yapmanız halinde sizi rahatsız etmeyen, üzerinize tam oturan, sıkmayan, yüzme esnasında hareketlerinizi kısıtlamayan ürüne sahip olabilirsiniz. Elastik olma özelliği sayesinde sizi sıkmayan modellerle tüm gün boyunca üzerinizde dursa da rahatlığınızdan bir şey kaybetmezsiniz. Ayrıca vücut ölçüleriniz de sizi rahatsız etmemelidir. Kilolu bayanlar veya vücudunun bazı bölgelerinden rahatsızlık duyanlar toparlayıcı mayo seçenekleriyle çok daha rahat hissedecektir.

 

Mayo Alırken Dikkatli Olmanızı Gerektiren Detaylar

Mayolar geniş bir ürün koleksiyonuna sahiptir. Bu geniş yelpazede onlarca model ve tasarım vardır. Son zamanlarda oldukça beğeni toplayan ve geçmiş yılların da modası olan etekli mayolar günümüzde çok ilgi görmektedir. Bu tasarımlar oldukça rahat ve bir o kadar da şıktır. Basen bölgelerinden rahtsız olan bayanlar için oldukça ideal bir seçenektir. Ayrıca plaj ve havuzlarda bulunduğunuz anlarınızda şık bir hava katmaktadır. Şortlu modeller slip modellere göre daha boldur. Size farklı bir deneyim sunan şortlu parçalar klasikleşmiş bikini altı tarzını sevmeyenlere alternatif bir çözüm getirir. Yüzme sporu ile uğraşanlar için ise tasarımlar tamamen yüzme performansını artırıcı olarak üretilmektedir. Askıların düşmemesi için çapraz askılara sahiptir. Bedeni tam sarar ve yüzücüyü performansı anında rahat ettirir. Göğüs dekolteli modeller frapen seçenekler arasında olup üçgen model seçenekleri arasında olur. İddialı ve cesur seçeneklerden arıyorsanız bu tarz tam da size uygun olacaktır. Kadınlar genellikle bu iddialı modellerden büyük keyif alırlar. Havuz ve plajlarda kullanımı çok fazladır. Bazen kimono bazen de şortlarla tamamlanarak gününün konforlu geçmişini sağlarlar. Fırfırlı modeller geçmişten günümüze her zaman gündeme oturmuş ve çok tercih edilenlerden olmuştur. Fırfırlar bazı tasarımlarda kullanılmakta ve çok sevilmektedir. Toparlayıcı mayo çeşitleri kadınların en çok rağbet gösterdikleri arasındadır. Özellikle karın bölgesini toparlar, bel ve göbek kısmındaki fazlalıkları kapatırlar. Bir yandan tarzınızı yansıtarak bir yandan da şıklığınızı sağlayarak oluşturacağınız plaj giyimde birçok seçeneği tek bir seferde bulabilirsiniz. Quzu size seçim yapmanız konusunda birçok modelle yol gösterecektir.

 

Mayo Fiyatları

Her tip, her beden ve her zevke uygun seçenekler arasından siz de dilediğiniz parçaya sahip olabilirsiniz. Sitenin mayo kategorisine gelerek tüm mayo modelleri için renk ve beden seçeneklerini inceleyerek işe başlayabilirsiniz. her vücut tipi ayni değildir. Bu önemli detayı göz önünde bulundurarak , modelin çok hoş olmasına değil, sizin bedeninizle uyumuna dikkat ediniz. Tam bana uygun dediğiniz seçimi yaparak siparişinizi verebilirsiniz. Kaliteli ve sağlıklı kumaştan üretilen çeşitler, uzun süre güvenli kullanım sağlayacaktır. Online sayfamız üzerinden ihtiyaç duyduğunuz tercihi yapabilir, ekonomik fiyat aralıklarından yararlanabilirsiniz. Birçok farklı seçenek için Quzu.com.tr adresini takip ederek sürekli güncellenen eşsiz tasarımlardan haberdar olabilirsiniz.

 
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız. tıklayınız.