Nakışlı Tişört

Quzu'nun Nakışlı Tişört modelleri ile stilinizi her an yansıtın, şıklığınızdan asla ödün vermeyin.
 Nakışlı Tişört  
 
 

Nakışlı Tişört Modelleri

Her cinsiyette insanın yaz aylarında genel olarak tercih ettiği üst giyim çeşitleri arasında, tişört modelleri ilk sırada yerini almaktadır. Gerek erkekler gerekse bayanlar, rahat hareket edebileceği bu ürünü tercih etmekteler. Son yıllarda sıklıkla karşılaştığımız tasarımlar arasında sloganlı tişört modelleri, her yaşta kullanıcı için oldukça fazla benimsenmektedir. Bu giyim tarzının en büyük özelliği, hemen her ortama uyum sağlaması ve farklı renklerde, desenlerde, modellerde olduğu için çeşitlilik bakımından hayli zengin olmasıdır. Gündelik sosyal alanda giyilmesi gereken en önemli üst kıyafetlerden biri olmaktadır. Aynı zamanda fiyat olarak ekonomik olması ve bu ürün almak isteyenler düşük maliyetli oluşundan dolayı birden fazla almaktadır. Son dönemlerde özellikle bayanların üzerinde gördüğümüz nakış işlemi tişört modelleri, zengin tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Bayan giyim üzerine en zengin ürün portföyüne sahip olan Quzu.com.tr hiçbir yerde göremeyeceğiniz birbirinden farklı tişört tasarımlarını beğeninize sunmaktadır. Online alışveriş mağazaları arasında lider konumda olan sitemiz, tamamen kaliteye önem vererek portföyünde bilindik markaların ürünlerini satışa sunmaktadır.

 

Nakışlı Tişört Modelleri Arasında Nasıl Seçim Yapmalısınız?

Öncelikle her bireyin kendine has stil ve giyim tarzı bulunmaktadır. Önemli olan kombin yaparken, tüm parçaların birleştiğinde birbirine uyum içinde olmasıdır. Bu konuda eğer örnek vermemiz gerekirse nakışlı tişört bayan kullanıcılar için en ideal seçimdir. Bu tarzın yanında seçeceğiniz takı aksesuarları, sizi daha zarif ve şık gösterecektir. Aynı zamanda alt giyimde aksesuara ve seçilecek tişört modeline uygun olmalıdır. Diğer taraftan ayakkabılar en önemli unsur olmaktadır. Eğer girdiğiniz her alanda dikkat çekici, şık ve zarif bir görüntüye sahip olmak istiyorsanız, seçimini yapacağınız ayakkabı çeşidi oldukça çok önemlidir. Hepsinin bir araya gelmesiyle emin olun, beklentinizin üzerinde kendinize has bir stil yaratmış olursunuz. Bazı giyim tarzları güne özel olduğu kadar, sıradan ortamlar içinde uyumlu olmalıdır. Bu tarzı yaratabilecek olan tek giyim çeşidi bilindiği üzere tişörtlerdir. Bu ürün günlük kullanımda, sokakta, görüşmelerde ve tüm sosyal çevrelerde rahatlıkla seçim yapılacak tarzdandır. Önemli olan kombin yapmada bahsettiğimiz tüm kriterleri bir araya getirmenizdedir.

 

Nakışlı Tişörtle Nasıl Stil Yaratabilirsiniz?

Öncelikle şunu belirtmekte büyük fayda olacaktır, bazı üst giyim modelleri kişinin giyindiğinde konfor yaşaması için çok önemlidir. Bu konforu yaşatabilecek en ideal giyim tarzı kesinlikle her ortama ayak uyduran işlemeli tişört modelleridir. Uzun zamandır sıklıkla tercih edilen farklı tasarımlarda ki bu ürünü, sizde tercih ederseniz giydiğiniz anda sportif bir hava yakalayabileceksiniz. Daha dinamik ve sportif bir görüntü vermek ve bunu hissedebilmek için bu tarz kesinlikle benimsenmelidir. Ayrıca dilerseniz spor kıyafet üzerine dilerseniz kumaş pantolon üzerine dilerseniz etek üzerine rahatlıkla giyinebilirsiniz. Sıcak yaz aylarında mini kıyafetlerin üzeri içinde özellikle genç kızlar tarafından çok fazla rağbet gördüğü gözlenmektedir. Desenli kısa eteklerin moda trendi olması, üzerine giyilecek nakışlı ve desenli bir tişörtle hayli zengin bir görünüm sağlamaktadır. Ayrıca hangi yaş aralığında olunursa olunsun, bu üst giyim stili her bayana kesinlikle uyumludur. Önemli olan diğer tüm gereksinimleri seçeceğiniz kıyafete göre uydurmanızdır. Mini şort modeller içinde yaz aylarına uygun renkli modelleri incelemenizde fayda olacaktır.

 

Nakışlı Tişört Fiyatları

İnternet mağazacılığı alanında açıldığı ilk günden, günümüze kadar kesintisiz hizmet veren, web sitemiz her alanda tamamen müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Müşterilerimizin tüm ekonomik boyutunu düşünerek başta ucuz nakışlı tişört modellerinin yanı sıra, tüm ürünlerimiz oldukça hesaplıdır. Piyasa ürün fiyatlarını devamlı olarak analiz eden ekibimiz, tüketici odaklı çalışarak en hesaplı ürünleri sizler için hazırlamaktalar. Şirket prensibi olarak, hijyen kurallarına ve kullanıcı sağlığını ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Özellikle içinde bulunduğumuz bu dönemde, ürünlerimiz tamamen sağlık standartlarına uygun bir biçimde muhafaza edilmektedir. Sürekli yaptığımız kampanya ve indirimler sayesinde, tüketiciler almak istedikleri gereksinimlerini fırsatlardan yararlanarak, daha uygun fiyatlarla satın alabilmekteler. Satışı gerçekleşen tüm siparişler sağlıklı bir biçimde, dışarıya temas etmeyecek ve yıpranmayacak şekilde paketlenmektedir. Ve ardından anlaşmalı olduğumuz güvenilir kargo firmasına teslim edilmektedir. Online mağazacılığı çok ciddiye almaktayız ve tüm yatırımlarımızı dünya standartlarına uygun şekilde geliştirmekteyiz. Özellikle basit ödeme metotlarımız aracılığıyla, oldukça pratik biçimde alışverişinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

31,99TL KDV Dahil
39,99TL KDV Dahil
Pamuk içerikli,Nakış detaylı, yuvarlak yakalı kolları ve yakası ribanalı tişört.
44,99TL KDV Dahil
59,99TL KDV Dahil
48,99TL KDV Dahil
69,99TL KDV Dahil
37,49TL KDV Dahil
49,99TL KDV Dahil
43,99TL KDV Dahil
54,99TL KDV Dahil
38,99TL KDV Dahil
59,99TL KDV Dahil
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız. tıklayınız.