Mayo ve Bikini Modelleri

Sıcak havaların vazgeçilmezi olmaya hazır formları,rengarenk dokuları ve capcanlı tasarımları ile yazın quzu, yazın dokusu.
Modern detaylar ile süslenmiş dikkat çeken kalıbı ile bu yazın favorisi şerit aksesuarlı bikini, yazın ritmini belirlemeye hazır mısın?
₺119,99 KDV Dahil
Modern kalıbı ve dikkat çeken formu ile bu yaz plajların ritmini belirlemeye hazır mısın?
₺119,99 KDV Dahil
Bu yazın akılda kalanları arasında yerini almaya hazır mısın? Polyamid ve elastan alaşımlı dayanıklı esnek formu ile bu mayo vazgeçilmezin olacak.
₺139,99 KDV Dahil
Modern kalıbı ve polyamid elastan alaşımlı dayanıklı esnek formu ile bu yaz nereye gitsen seninle gelmeye hazır tül detaylı mayo.
₺129,99 KDV Dahil
Rengarenk dokusuyla dikkat çekici bir kalıba sahip volanlı mayo ile yazın ritmini belirleyeceksin.
₺139,99 KDV Dahil
Dikkat çekici tasarımı ve modern çizgilere sahip dokusu ile şeritli mayo, yazın favorisi olmaya aday.
₺149,99 KDV Dahil
2020 modasına öncülük eden fırfır detaylar ile süslenmiş bu bikini ile yazın ritmini belirlemeye hazır mısın ?
₺119,99 KDV Dahil
Modern çizgilere sahip sıradışı kesimi ile dikkat çeken toka detaylı mayo, bu yazın enleri arasında yerini almaya hazır.
₺129,99 KDV Dahil
Retro bir görünüme sahip olmasının yanı sıra 2020 modası fırfır detayları da içermesiyle dikkat çekici bir kesime sahip kemerli mayo, plajların favorisi olmaya hazır.
₺149,99 KDV Dahil
Sezonun trend parçalarından olan kimono, palmiye deseni ile stiline tatlı bir esinti getirmek için tasarlandı. Belinde yer alan kuşağı ve kenarlardaki yırtmaçları ile hareketlilik kazandırılan kimonoyu kendi tarzınla yorumlayabilirsin.
₺109,99 KDV Dahil
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız. tıklayınız.