Yaz tatili için bavulunuza Quzu'nun yeni sezon yaz parçalarından koymayı unutmayın!

 

Düşük omuzlu geniş V yakalı mini elbise, balon kola sahiptir. Manşet ve bel kısmında kalın lastik bulunmaktadır. Kol ölçüsü 3/4 'dür. Yaka kısmında ense brit düğme kapanışı vardır. Arka kısımda gizli fermuarı bulunmaktadır.
169,99TL KDV Dahil
İşte dolabının kurtarıcı parçalarından birisi olacak Quzu crop bluz tam karşında. Gömlek ya da ceketlerle birlikte kullanarak tarzını destekleyebilirsin.
19,99TL KDV Dahil
Düşük omuzlu, gömlek yakalı, düğmeli crop gömlek önden bağlama detaylıdır.
109,99TL KDV Dahil
Ayarlanabilir askılı crop bluz, önden zincir aksesuarlıdır.
54,99TL KDV Dahil
İki renkli blok kesimli elbise, boyundan ve sırt bağlamalı ip detayına sahiptir.
149,99TL KDV Dahil
Gömlek yakalı boyundan geçmeli crop bluz kapanış ve açılışı düğme detaylıdır. Sırt kısmı açık olan crop bluz ipli bağlama detaylıdır.
99,99TL KDV Dahil
Önü düğüm detaylı, arka kısımda gipe büzgü detayı bulunan crop bluz boyundan bağlamalılıdr. Bağlama detayı zincir aksesuarlıdır.
89,99TL KDV Dahil
Omuz kısmı düğüm detaylı crop bluzun bel kısmında lastik bulunmaktadır
99,99TL KDV Dahil
Ayarlanabilir askı detaylı mini elbise, kalp yakaya sahiptir. Bel kısmında 2 adet pens bulunmaktadır.
129,99TL KDV Dahil
Kalp yaka detaylı, omuz ve bile kısmında büzgü detayı bulunan bluz, manşet ağız kısmında volan bulunmaktadır. Sırt kısmı büzgülü, ön kısımda ise ayarlanabilir kuşak bulunuyor.
79,99TL KDV Dahil
99,99TL KDV Dahil
Renkli çiçek deseni ve balon kol detayıyla hareketlenen Desenli Fırfırlı Balon Kol Elbise, casual stiliniz için kalın tabanlı sandalet veya spor ayakkabı ile total görünümüzü tamamlayabilirsiniz. Kontrast renkte bir el çantası ile şıklığınız bütünlemiş olacaksınız.
74,99TL KDV Dahil
149,99TL KDV Dahil
Kalın kemer detaylı,normal bel yüksekliğine sahip ekose şort geniş kesim paçaya sahiptir.
69,99TL KDV Dahil
Göğüs altında pens bulunan crop bluz, kalın ve büzgülü bir omuz askısına sahiptir. Ekoseli bluzun arka kısmındaki açıklık ise kare şeklindedir. Sırtı açık crop bluzun yan kısımları ise (kol evi derinliği) açıktır.
69,99TL KDV Dahil
Ayarlanabilir askı detaylı crop bluz, dekolteli düğüm detaylıdır. Yaka kısmı düz yakadır.Sırt kısmında gipe detayı bulunmaktadır.
99,99TL KDV Dahil
Kombinlerin en stil bazını oluşturacak ip askılı bluzu sıcak havalarda tek başına, serin havalarda ise basic ceketlerle kullanarak harikalar yaratabilirsin.
29,99TL KDV Dahil
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız. tıklayınız.